حاشیه بازی پدیده - استقلال| برخورد سرد شفر با افراد کنار زمین؛ دروازه حسینی گلباران شد

سرمربی استقلال با افراد اطراف زمین برخورد سردی داشت.

خبرنگار ورزشی ، در ادامه دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر تیم‌های پدیده خراسان و استقلال تهران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن به مصاف هم خواهد رفت که قبل از این بازی شاهد حواشی در داخل میدان و سکوها بودیم.

*سیدحسین حسینی که به همراه مهدی رحمتی برای گرم کردن به زمین آمده بود فقط در کنار زمین نظاره‌گر بود و کوچکترین برخوردی بارحمتی نداشت.کاملا مشخص بود که او به زور راضی شده به کنار زمین بیاید.

*وینفرد شفر ۱۰ دقیقه بعد از ورود بازیکنانش به زمین با کت و شلوار کنار زمین آمده و نظاره‌گر کار همبازیانش است.

* اطراف زمین افراد زیادی بودند که خواهان عکس سلفی گرفتن با شفر بودند اما برخورد سرد سرمربی آلمانی باعث شد که آنها از این کار صرفه نظر کنند.

*تعداد هواداران استقلال تا شروع بازی دو برابر شد از این رو مسئولان ورزشگاه مجبور شدند سکوهای پشت دروازه سمت دیگری از زمین را هم به هواداران تیم مهمان اختصاص دهند.

*در فاصله ۱۵ دقیقه مانده تا آغاز بازی نزدیک به ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که نیمی از آنها طرفدار تیم استقلال هستند.

*مسئولان ورزشی با هماهنگی باشگاه پدیده تمامی هواداران این تیم که در سکوهای کنار ورزشگاه مستقر بودند به سمت جایگاه اصلی و روبروی آن هدایت کردند.

*وضعیت اینترنت ورزشگاه و حتی آنتن دهی موبایل بسیار بد است و خبرنگاران حاضر به این مسئله اعتراض کردند.

بازیکنان استقلال که در حال گرم کردن قصد تمرین شوت زنی داشتند، مهدی رحمتی وارد رختکن شد از این رو حسینی بدون گرم‌کردن در دروازه ایستاد اما از شیرجه زدن خودداری کرد. همین امر باعث شد تا گل‌های زیادی دریافت کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار