منچستریونایتد پیشنهادی به رونالدو و بیل نخواهد داد

بر اساس گزارش یک نشریه اسپانیایی، باشگاه منچستریونایتد قصدی برای خرید فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها و ستاره ولزی این تیم ندارد.

، روزنامه اسپانیایی «مارکا» نوشت؛ باشگاه منچستریونایتد تا به خدمت گرفتن رسمی الکسیس سانچس تنها چند ساعت فاصله دارد و برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد به توافق نهایی رسیده است. قرار است این مهاجم شیلیایی با هنریک مخیتاریان معاوضه شود و این هافبک ارمنستانی هم بدون ردوبدل شدن پولی به جمع توپچی‌ها منتقل شود. بر اساس برخی منابع دستمزد سالیانه سانچس در منچستریونایتد ۱۶ میلیون یورو خواهد بود.

در ادامه این گزارش آمده است؛ با پیوستن الکسیس سانچس به منچستریونایتد، خود به خود بحث بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد که در روزهای اخیر شایعه شده بود، پایان می‌یابد. مورینیو قصدی برای به خدمت گرفتن کریس ندارد. با پیوستن سانچس به منچستریونایتد، آقای خاص در خط حمله الکسیس، مارسیال، رشفورد، ماتا، لوکاکو و لینگارد را خواهد داشت و با این شرایط بعید به نظر می‌رسد که بخواهد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی مهاجم دیگری به ترکیب تیمش اضافه کند و در تابستان پیش‌رو هم این مربی پرتغالی به فکر تقویت خطوط هافبک و دفاعی تیمش خواهد بود.

مارکا در پایان نوشت؛ در کنار اینها با پیوستن سانچس به منچستریونایتد که گفته می‌شود پیراهن شماره «۷» شیاطین سرخ به وی خواهد رسید، بازگشت رونالدو به اولدترافورد منتفی می‌شود، بازیکنی که به هر تیمی رفته شماره «۷» را از آن خود کرده است. همچنین مورینیو که پیش از این از گرث بیل تمجید ویژه‌ای کرده بود، نسبت به جذب این بازیکن ولزی اطمینان ندارد و دلیلش هم مصدومیت‌های پی‌در‌پی این بازیکن است. آقای خاص نمی‌خواهد با جذب بازیکنی که زیاد آسیب می‌بیند، ریسک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار