معرفی برترین‌های جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی

مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی شب گذشته (پنجشنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد و نفرات برگزیده مشخص شدند.

، یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی از روز شنبه در سینما فلسطین آغاز شد که در بخش بهترین برنامه های ورزشی تلویزیون برنامه فوتبال ۱۲۰ به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، برنامه فوتبال یک به تهیه کنندگی مجتبی پوربخش، گزارش ورزشی به تهیه کنندگی ذکایی و برنامه سه گام به تهیه کنندگی مهدی نادیان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت با رای هیئت داوران، برنامه فوتبال یک که تنها برنامه تخصصی لیگ دسته اول فوتبال و تیم های پایه ای محسوب می شود تندیس بهترین برنامه ورزشی یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی را به خود اختصاص داد.

برنامه فوتبال یک که چهارمین سال آغازش را با اجرا و تهیه کنندگی مجتبی پوربخش سپری می کند روزهای جمعه از ساعت ۱۲ تا ۱۵ روی آنتن شبکه ورزش می رود و به مرور بازی ها، حواشی، اخبار و چالش های تیم های لیگ دسته اول اختصاص دارد.

در بخش بهترین مجری برنامه های ورزشی تلویزیون نیز محمد حسین میثاقی، رضا جاودانی و مجتبی پوربخش کاندیدا بودند که در نهایت تندیس بهترین مجری برنامه های تلویزیونی جشنواره فیلم های ورزشی به محمد حسین میثاقی تعلق گرفت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار