زیدان: امیدوارم پیروزی بر لگانس نقطه عطفی برای ما باشد

سرمربی رئال مادرید امیدوار است که پیروزی مردانش مقابل لگانس نقطه‌عطفی برای بازگشت تیمش به روزهای خوب باشد.

، زین‌الدین زیدان که شاگردانش بامداد امروز (جمعه) در دور رفت از مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام حذفی اسپانیا با گل دقیقه ۸۹ آسنسیو به سختی با نتیجه یک بر صفر از سد میزبان خود، لگانس گذشتند، گفت: نتیجه‌ای که رقم خورد نتیجه خیلی خوبی برای ما بود. دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم و در خارج از خانه دروازه حریف را هم گشودیم. بازی متعهدانه‌ای ارائه دادیم، عالی دفاع کردیم و تعادل لازم را در بازی‌مان داشتیم.

وی افزود: دشوار بود که در این بازی با آزادی بیشتری بازی کنیم، اما این طبیعی بود چون خیلی از بازیکنانی که در این بازی در ترکیب بودند، اغلب فرصت بازی در کنار یکدیگر نداشته‌اند. نیمه دوم اما بازی بهتری را ارائه دادیم. باید به روند پیروزی‌بخش خود بازگردیم و دروازه‌مان را هم بسته نگه داریم و این بازی سرآغازی برای این کار بود.

زیرو اظهار داشت: نمی‌توانیم بگوییم بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم، اما نتیجه مهمی در این رقابت رفت‌وبرگشتی کسب کردیم که خوب است. امیدوارم این بازی نقطه عطفی برای ما باشد. می‌خواستیم در خانه لگانس که جای سختی برای بازی کردن است، به پیروزی برسیم. اکنون هم از این نتیجه راضی هستیم.

سرمربی رئال مادرید درباره وضعیت هافبک ۲۱ ساله خود که به دلیل مصدومیت مشکوک به همسترینگ در دقیقه ۶۷ جای خود را به لوکا مودریچ داد، گفت: سبایوس آسیب دید، البته فکر می‌کنم که او تنها یک ضربه سخت خورده است. سبایوس پس از آن نتوانست آنطور که باید در زمین حرکت کند، به همین خاطر او را بیرون کشیدیم.

زیدان در مورد گلزنی آسنسیو تأکید کرد: مارکو عالی کار کرد، اما هنوز جای پیشرفت دارد، درست همانند دیگر بازیکنان، اما به هر حال او گل پیروزی‌بخش ما را به ثمر رساند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار