حاشیه بازی پرسپولیس - گسترش فولاد|درخواست دستیار کی‌روش، اعتراض پرسپولیسی‌ها و حضور کولاکویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان یکی از تماشاگران ویژه دیدار پرسپولیس - گسترش فولاد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر است.

خبرنگار ورزشی ، نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد که از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (پنجشنبه) آغاز شده بود با تساوی بدون گل خاتمه یافت. حواشی این نیمه از بازی در زیر می‌آید:

* در دقیقه ۸ نیمه نخست پاس پشت دفاع فرشاد احمدزاده با فرار علی علیپور مهاجم پرسپولیس و خروج دخسوس دروازه‌بان گسترش فولاد همراه شد و دروازه‌بان برزیلی تیم میهمان با ضربه سر روی مهاجم سرخپوشان فرود آمد. در حالی که محمدرضا اکبریان به ادامه بازی اعتقاد داشت دستیاران برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی نسبت به تصمیم او معترض شدند. آنها اعتقاد داشتند داور باید به سود سرخپوشان اعلام ضربه پنالتی کند.

* برانکو نیز در اواسط نیمه نخست اعتقاد داشت داور دیدار باید روی علیپور پشت محوطه جریمه گسترش اعلام خطا کند، اما اکبریان در آن لحظه نیز نظری متفاوت با سرمربی سرخپوشان داشت. این مسئله باعث شد که برانکو یک دقیقه نسبت به عملکرد داور با داور چهارم مسابقه صحبت کند.

* اشپیتیم آرفی، مهاجم سابق سرخپوشان و حمیدرضا روغنی، عضو هیئت مدیره پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور دارند.  همچنین مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز در ورزشگاه آزادی حضور دارند. کروز که در هفته گذشته به دنبال درگیری با مشاور دبیرکل فدراسیون فوتبال حسابی خبرساز شده بود با عینک آفتابی در جایگاه حاضر شده بود و از مأموران حراست خواسته بود اجازه عکسبرداری به خبرنگاران داده نشود. 

* در اواسط نیمه اول به دنبال مصدومیت یکی از بازیکنان گسترش فولاد آندرانیک تیموریان به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و در حین برداشتن آب در آغوش برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت. برانکو در این لحظات با شاگرد سابق در تیم ملی خود مشغول خوش و بش شد. 

* واکنش‌های احساسی فیروز کریمی، باعث شد که در چند مورد هواداران پرسپولیس علیه او شعار دهند. آنها در شعارهای خود خواستار حرکات موزون از سرمربی گسترش فولاد بودند که کریمی نسبت به این اقدام هواداران پرسپولیس تنها می‌خندید!

* در دقایق پایانی نیمه اول وحید امیری در حالی که می‌توانست فرشاد احمدزاده را در موقعیت گلزنی قرار دهد اقدام شوت‌زنی کرد که این حرکت او با اعتراض هافبک پرسپولیس همراه شد.

* برانکو بعد از پایان نیمه نخست و در حال ورود به تونل ورزشگاه نسبت به ابراز احساسات هواداران پرسپولیس واکنش نشان داد، اما در این لحظه پای او به بنرهای تبلیغاتی برخورد کرد و نزدیک بود به زمین بخورد.

* در دقیقه ۲۴ نیمه نخست همانند دیدارهای گذشته پرسپولیس هواداران این تیم به تشویق هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخپوشان پرداختند.

* ایگور کولاکویچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان یکی از تماشاگران ویژه دیدار پرسپولیس - گسترش فولاد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار