هشدار ونگر به من‌یونایتد در مورد معاوضه سانچس و مخیتاریان/ فروش پیراهن شماره ۷ شیاطین سرخ به نام الکسیس!

در حالیکه پیراهن منچستریونایتد با نام سانچس به فروش می‌رسد، سرمربی آرسنال به شیاطین سرخ برای مشخص کردن موضع‌شان در قبال خرید وی اولتیماتوم داده است.

، آرسن ونگر که در یکی از کنفرانس‌های خبری اخیرش از نزدیک بودن انتقال الکسیس سانچس از آرسنال خبر داده بود، حالا به مشتری این بازیکن شیلیایی هشدار داده که زودتر تکلیف او را مشخص کند.

گفته می‌شود که منچستریونایتد برنده کورس جذب سانچس شده چون پیشنهادش برای خرید او بیشتر از پیشنهاد منچسترسیتی است. آنها اما می‌خواهند بخشی از رقم خرید سانچش را با فرستاد هافبک ارمنستانی‌شان هنریک مخیتاریان به آرسنال پرداخت کنند و این پیشنهادی است که ظاهراً توپچی‌ها هم آن را پذیرفته‌اند. با این حال هنوز اقدامی جدی برای این معاوضه صورت نگرفته است.

ونگر هم در این خصوص صریح صحبت کرده و گفته تعلل شیاطین سرخ ممکن است آن را از رسیدن به سانچس باز دارد.

او به خبرنگارانی که درباره قطعی بودن جابجایی سانچس و مخیتاریان سؤال پرسیدند گفت: ما الان در فازی قرار داریم که این جابجایی هم ممکن است رخ دهد، هم ممکن است رخ ندهد. اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، سانچس شنبه برای ما بازی خواهد کرد.

ونگر در حالی از احتمال عدم انتقال سانچس به منچستریونایتد صحبت کرده که فروشگاه آدیداس لندن، شروع به فروش پیراهن شماره ۷ شیاطین سرخ با نام الکسیس سانچس کرده است، شماره‌ای که پیش از این متعلق به مخیتاریان بود.

ونگر به سؤالی دیگر درباره احتمال خروج مسعود اوزیل، دیگر بازیکن آرسنال که مانند سانچس تا پایان فصل قرارداد دارد، گفت که این بازیکن آلمانی قطعاً تا پایان فصل در لندن خواهد ماند.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها درباره اوزیل و شائبه تمایل او در صورت بالا رفتن حقوقش اظهار داشت: او ژانویه جابجا نمی‌شود. مشکلی برای پرداخت حقوق هم وجود ندارد.

ونگر در نهایت درباره تلاش احتمالی آرسنال برای خرید پیر امریک اوبامیانگ، این موضوع را رد نکرد و گفت: بهتر است بعضی چیزها مخفی بمانند. هنوز به هیچ کدام از این اتفاقات نزدیک نیستیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار