توبیخ پسر الکس فرگوسن به خاطر انتقاد عجیب از یک داور انگلیسی

فرزند بزرگ سرمربی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد به خاطر اظهارنظری عجیب درباره یکی از داوران فوتبال انگلیس خودش را به دردسر انداخت.

، دارن فرگوسن، فرزند الکس فرگوسن که هدایت تیم دانکسترراورز را در دسته دوم فوتبال انگلیس برعهده دارد، به خاطر اظهارنظر اخیرش درباره داور دیدار شاگردانش برابر پلی‌موث در ابتدای هفته جاری از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس توبیخ شد و احتمالاً برای او مجازاتی در نظر گرفته خواهد شد.

فرگوسن ۴۵ سال که از قضاوت اندی بینس و اعلام نکردن یک ضربه پنالتی به سود دانکستر در آخرین دقیقه بازی ناراضی بود، در پایان این دیدار که روز شنبه هفته جاری و با تساوی یک - یک همراه شد، در انتقاد از عملکرد داور گفت: این داوران به صورت پاره وقت کار می‌کنند و سطح قضاوت آنها هم وحشتناک است. از نظر آمادگی جسمانی هم که باید گفت وضعیت‌شان فاجعه‌ است. من دیگر به اندازه کافی از این وضعیت ضربه خورده‌ام، اما چه کاری از دستم ساخته است؟ بروم داوران را با تیر بزنم؟ خب این هم فکر خوبی است.

در واکنش به اظهارات عجیب پسر سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ، اتحادیه فوتبال انگلیس بیانیه‌ای کوتاه منتشر کرده که در آن آمده است: این‌طور که پیداست اظهارات فرگوسن نادرست و باعث بدنام شدن این ورزش شده است.

سرمربی سابق تیم‌های پیتربورو و پرستون، تا ساعت ۱۸ روز دوشنبه هفته آینده به وقت محلی وقت دارد تا به اتهامات وارده به او پاسخ دهد.

فرگوسن یک روز پس از عنوان اظهارات عجیبش درباره داوراران، ابراز پشیمانی و تأکید کرد که آن حرف‌ها را از سر ناراحتی و عصبانیت شدید زده و به هیچ عنوان هدفش این نبوده که خشونت علیه داوران فوتبال را ترویج دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار