نیمار با خودخواهی به کاوانی پنالتی نداد و توسط هواداران هو شد + فیلم

ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در شب جشنواره گل تیمش برابر دیژون حرکتی انجام داد که به مذاق هواداران این تیم خوش نیامد و آنها هم او را «هو» کردند.

، در جریان پیروزی ۸ بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برابر میهمانش دیژون در هفته بیست‌و‌یکم لوشامپیونه، اتفاقی رخ داد که یک بار دیگر پاریسی‌ها را وارد حاشیه کرد.

در دقیقه ۸۳ این بازی پاری‌سن‌ژرمن که با ۷ گل از حریفش پیش بود، با خطایی که در محوطه جریمه دیژون روی ادینسون کاوانی صورت گرفت، یک ضربه پنالتی به دست آورد که هواداران امیدوار بودند خود کاوانی پشت آن بایستد. اگر کاوانی که تا قبل از آن پنالتی در دقیقه ۲۱ یک گل زده بود، آن پنالتی را به گل تبدیل می‌کرد، تعداد گل‌هایش در پاری‌سن‌ژرمن را به ۱۵۸ می‌رساند و با سبقت گرفتن از زلاتان ابراهیموویچ به برترین گلزن تاریخ باشگاه تبدیل می‌شد.

با این وجود نیمار بلافاصله پس از اعلام پنالتی، فوراً توپ را به شیوه‌ای خودخواهانه برداشت و پشت ضربه پنالتی ایستاد. او در حالی این پنالتی را زد و به گل تبدیل کرد که پیش از آن هت‌‌تریک کرده بود. خودخواهی ستاره برزیلی برای گلزنی در حالی که هم‌تیمی اروگوئه‌ای‌اش می‌توانست رکوردشکنی کند، به مذاق هواداران خوش نیامد و آنها از لحظه‌ای که او توپ را برداشت تا زمانی که پنالتی را زد او را هو کردند.

این اولین باری نیست که نیمار و کاوانی فرصت گلزنی را از یکدیگر می‌گیرند. در هفته‌های ابتدایی فصل، این بازیکن لاتین در یک بازی بر سر زدن یک ضربه پنالتی با هم کشمکشی داشتند که بر سر زدن یک ضربه کاشته هم ادامه داشت و باعث به حاشیه رفتن تیم‌شان شد.

فیلم هو شدن نیمار از سوی هواداران پاری‌سن‌ژرمن هنگام زدن ضربه پنالتی را در زیر مشاهده کنید:

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار