اکبرپور: هواداران فریب نخورند، برخی می‌خواهند استقلال را خراب کنند

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال مدعی شد که برخی می‌خواهند با شیطنت کردن، استقلال را خراب کنند و هواداران این تیم باید هوشیار باشند.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد توقف استقلال در دو بازی اخیر اظهار داشت: استقلال بعد از آمدن شفر با تغییرات مثبتی مواجه شد و  نتایج خوبی گرفت، اما در دو بازی قبلی مقابل تراکتورسازی و سایپا متوقف شد. در فوتبال نمی‌توان انتظار داشت که هر تیمی مدام برنده شود و اینکه استقلال در دو بازی اخیر مساوی کرده، طبیعی است. شما می‌بینید که رئال مادرید با این همه افتخار، نتایج خوبی نگرفته است و در بحران به سر می‌برد.

«هواداران استقلال باید باهوش باشند و از تیم‌شان حمایت کنند»، وی با تأکید بر این موضوع ادامه داد: در بازی با سایپا دیدید که چه حاشیه‌هایی ایجاد شد. متأسفانه بعضی‌ها به علی قربانی توهین کردند و این شرایط برای مهدی رحمتی هم وجود داشت و برخی گفتند او از رکوردشکنی حسینی خوشحال نشده است. هواداران استقلال باید باهوش باشند، چون برخی می‌خواهند این تیم را خراب کنند و دنبال موفقیت استقلال نیستند.

مهاجم پیشین آبی‌پوشان با اشاره به بحث‌های اخیر مبنی بر تمدید قرارداد شفر گفت: شفر بازدهی مثبتی در استقلال داشته است، ولی فکر می‌کنم مسئولان باشگاه نباید عجله‌ای برای تمدید قرارداد او داشته باشند. تصمیم منطقی این است که منتظر پایان فصل باشیم تا طرفین در مورد آینده به یک تصمیم مشترک برسند. من دوست دارم استقلال با شفر پیشرفت کند و این مربی همکاری‌اش را ادامه دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار