جلسات بی‌نتیجه استقلالی‌ها و دست خالی شفر در خط حمله

جلسات متعدد سرمربی آلمانی استقلال با مدیران این باشگاه نتیجه‌ای در بر نداشته است.

خبرنگار ورزشی ، در چند روز گذشته جلسات زیادی میان وینفرد شفر و سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال برگزار شده که بیشتر در رابطه با جذب مهاجم خارجی بوده است، جلساتی که با اعلام منابع رسمی باشگاه شش تا هفت ساعت به طول انجامیده است. مهلت نقل‌وانتقالات داخلی لیگ برتر بیست‌وپنجم دی ماه به پایان رسیده و استقلال تنها می‌تواند از سهمیه آزاد خود استفاده کند. اکنون این سؤال پیش می‌آید که چرا با وجود اینکه مرد آلمانی استقلال بارها خواهان جذب مهاجم خارجی شده بود، این اتفاق هنوز رخ نداده است؟

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که شفر در آخرین جلسه با افتخاری به همراه دستیارانش به باشگاه رفته و از اینکه باشگاه نتوانسته مهاجم مدنظر او را جذب کند، ابراز ناراحتی کرده است. سرمربی آلمانی استقلال خوب می‌داند که تیمش در خط حمله مشکل دارد و فاقد یک گلزن تمام عیار است. مدیران استقلال هم به او گفته‌اند که برخی از گزینه‌ها تمایلی به حضور در ایران نشان نداده‌ و برخی نیز درخواست دستمزد زیادی کرده‌اند. شفر به باشگاه گفته است که لیگ قهرمانان آسیا از چند روز دیگر آغاز می‌شود و با این شرایط تیمش به مشکل خواهد خورد. نکته قابل توجه اینکه، باشگاه استقلال به نقل از شفر در گفت‌وگویی در تاریخ بیستم دی ماه اعلام کرده بود که او از جلسات باشگاه خوشحال است!

باید گفت پیش از پایان نیم‌فصل اول بود که شفر درخواست مهاجم کرده و در بیشتر گفته‌هایش به این موضوع اشاره کرد که مدیران باشگاه می‌دانند او چه درخواستی داشته و شرایط استقلال چگونه است. باید منتظر ماند و دید که باشگاه می‌تواند بالاخره مهاجمی برای شفر جذب کند یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار