چینی: تماشاگران در بازی با پدیده تحت تاثیر استقلالی‌نماها قرار گرفته‌ بودند

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی رفت مقابل پدیده، جو خوبی روی سکوها نبود و تماشاگران تحریک شده بودند.

علی چینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وضعیت استقلال بهتر شده، اما نیاز به آرامش دارد تا بهترین نتایج را بگیرد. بیشتر بازیکنان در اختیار تیم هستند و تنها دو مصدوم دارند.

وی در مورد بازی برابر پدیده خراسان در هفته بیستم لیگ برتر تصریح کرد: همانطور که گفتم استقلال شرایط خوبی دارد، به شرط اینکه آرامش داشته باشد. بازگشت همه مصدومان به مربی و گرفتن نتیجه کمک می‌کند. امیدوارم استقلال جمعه بتواند در مشهد مقابل پدیده به پیروزی برسد.

مربی پیشین استقلال در خصوص اتفاقات بازی رفت گفت: آن بازی خیلی بدشانسی آوردیم. حداقل سه، چهار موقعیت بدست آوردیم که اگر نگوییم صد در صد، موقعیت‌های نود درصدی بودند که گل نشدند. روی یکسری اشتباهات دو گل خوردیم. بازی سختی بود و با بدشانسی روبه‌رو شدیم. جو خوبی روی سکوها نبود و متأسفانه فشارها خیلی زیاد شده بود. جالب است در همه بازی‌ها روی نیمکت نشسته بودم، اما این بازی، ناظر اعلام کرد که ۱۰ نفر بیشتر نمی‌توانند روی نیمکت بنشینند. من و صالح مصطفوی به سکوها رفتیم و آن اتفاقات را مشاهده کردیم.

چینی گفت: شب سختی را پشت سر گذاشتیم، مخصوصا علیرضا منصوریان. برای همه بازیکنان هم سخت گذشت. دیداری که باید می‌بردیم، را باختیم. صبر تماشاگران هم تمام شده بود، یکسری از تماشاگران تحت تاثیر استقلالی‌نماها قرار گرفته‌ و تحریک شده بودند. جو خیلی بدی بود، اما امیدوارم جمعه استقلال بتواند پدیده را شکست دهد و به کورس برگردد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار