افلاکی: اگر پولادگر می‌خواهد مشکلاتش را با منتقدان حل کند از صندلی‌اش پایین بیاید

مربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: انتظار خانواده تکواندو این است که اگر پولادگر قرار است مشکلاتش با منتقدان را حل کند از صندلی خود پایین بیاید و بعد مشکلات را حل کند.

مجید افلاکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص نتایج تکواندوکاران ایرانی در مسابقات گرند اسلم اظهار داشت: متاسفانه نتایج «درخشان» تکواندو مربوط به این مسابقات نیست و چند سال است که تکواندو ایران نتایج خوبی کسب نکرده است. در این شرایط فقط دلم برای بازیکنان می‌سوزد که تلاش خود را انجام می‌دهند اما نتیجه نمی‌گیرند.

وی گفت: خدا را شکر در مرحله آخر مسابقات گرند اسلم، سجاد مردانی دست خالی بازنگشت و مدال ارزشمندی کسب کرد. انتظارات خانواده تکواندو از این رشته خیلی بیشتر از نتایج کسب شده است. در خصوص بانوان نیز سعی می‌کنم ورود نکنم اما به نظرم عملکرد ناهید کیانی در مسابقات گرند اسلم بد نبود.

مربی سابق تیم ملی تکواندو در خصوص اظهارات پولادگر مبنی بر بررسی عملکرد بی‌باک در شورای فنی و تصمیم برای آینده تیم ملی تکواندو، گفت: تلاش می‌کنم در خصوص پولادگر صحبت نکنم چرا که فکر می‌کنم اینگونه بهتر است اما او دوست دارد آزمون و خطاهایش را انجام بدهد. هر چند وقت یک بار این کارها را انجام می‌دهد تا بگوید بابت نتایج ضعیف، تغییر و تحولات را انجام داده اما ای کاش بتواند این تغییرات را روی خودش انجام بدهد.

افلاکی در خصوص آشتی هادی ساعی و رئیس فدراسیون تکواندو و حل شدن مشکلات میان آنها، عنوان کرد: روز گذشته با هادی ساعی بودم و او عنوان کرد اختلاف شخصی میان خودشان را حل کرده و در خصوص تکواندو اصلا صحبتی نشده است و هنوز آن مسائل برجا است. انتظار خانواده تکواندو این است  اگر پولادگر قرار است مشکلاتش با منتقدان را حل کند از صندلی خود پایین بیاید و بعد مشکلات را حل کند.

بیشتر بخوانید: پولادگر: نمی‌دانم چرا به شایعه تغییر کادر فنی پرداخته‌اند؟

وی تاکید کرد: مرتضی کریمی هم نظر ساعی را دارد و اعتقاد دارد مسائل شخصی میان او و پولادگر حل شده اما همچنان مشکلات تکواندو به قوت خود باقی است. پولادگر از این آشتی‌ها نیز در حال استفاده بهینه است اما اگر قرار است واقعا تغییر کند از صندلی خود پایین بیاید و با جمع کردن تمامی منتقدان پاسخگوی سوالات و حرف‌های آنها باشد.  در کنار این کار  شکایت خود را از قهرمانان و پیشکسوتان پس بگیرد تا ثابت کند تغییر کرده است.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که حاضر است با پولادگر در جلسه‌ای مشکلات خود را حل کند، به تسنیم گفت: من فقط در بحث فنی می‌توانم با ایشان صحبت کنم و مسائل مدیریتی مربوط به مدیران است. مشکل شخصی من با ایشان نیز جای خودش است و مجید افلاکی مانند بقیه نیست. پولادگر خودش از مشکلات بین ما اطلاع دارد و من نیز سعی خواهم کرد از طریق دیگر این مشکلات را حل کنم.

افلاکی خاطرنشان کرد: مانند سایر دوستان زیاد اهل گفتمان نیستم. در حال حاضر نیز اتفاقی نیفتاده و فقط پولادگر به دنبال این است تا نشان بدهد درِ دوستی را با همه باز کرده اما بحث کلی ما به خاطر نتایج ضعیف تکواندو است. تکواندویی که ما بدبختی آن را کشیدیم تا ایشان و سایر دوستانش در فدراسیون بنشینند و در حال حاضر نیز به خاطر نتایج ضعیف دلمان می‌سوزد.

بیشتر بخوانید: مهماندوست: پولادگر برای اثبات صداقتش ۵۰۰ میلیون طلبم را بدهد

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار