واکنش بازیکن تیم نانت به عذرخواهی داوری که به او لگد زد

مدافع میانی تیم فوتبال نانت که که در جریان بازی اخیرش برابر پاری‌سن‌ژرمن قربانی خشم داور مسابقه شد به عذرخواهی این داور فرانسوی واکنش نشان داد.

، با گذشت سه روز از ماجرای جنجالی بازی تیم‌های فوتبال نانت و پاری‌سن‌ژرمن در لیگ دسته اول فوتبال فرانسه، هنوز هم این داستان ادامه دارد.

در آن بازی تونی شاپرون داور مسابقه، به دیه‌گو کارلوس مدافع میانی تیم نانت، به دلیل برخورد سهوی با او نه تنها یک کارت زرد داد که دومین کارت زردش بود و اخراج شد بلکه شخصاً به او لگد زد که این حرکت او بیشتر از تصمیمش برای اخطار دادن به این بازیکن برزیلی تعجب‌آور بود و برایش محرومیتی به همراه داشته که هنوز پایان آن مشخص نیست.

شاپرون پس از تماشای فیلم بازی به اینکه برخورد کارلوس با او سهوی بوده اعتراف و با انتشار بیانیه‌ای در سایت سازمان لیگ فوتبال فرانسه از او عذرخواهی کرد.

کارلوس هم در واکنش به عذرخواهی شاپرون به رادیو کادنا کوپه گفت: اتفاقی که داشت رخ می‌داد را باور نمی‌کردم. شوکه شده بودم. با این حال من عذرخواهی او را می‌پذیرم و دوست ندارم که این اتفاق باعث شود دیگر نتواند قضاوت کند.

مدافع میانی نانت ادامه داد: باورم نمی‌شد. مثل مجسمه خشکم زده بود. به او نگاه کردم و پرسیدم :«چه شده؟ نمی‌فهمم چه اتفاقی افتاده. می‌شود برایم توضیح دهی؟» و زمانی که به عقب و به سمت من برگشت، یک کارت زرد نشان داد و بعدش هم کارت قرمز. هنوز هم متعجبم. احساس می‌کردم فلج شده‌ام و با خودم می‌گفتم «چنین اتفاقی نمی‌تواند رخ دهد». این اولین باری بود که چنین چیزی را تجربه می‌کردم.

کارلوس در پاسخ به این سؤال آیا با شاپرون برخوردی داشت، عنوان کرد: بله، برخوردی صورت گرفت، برخورد شدیدی هم بود. ضربه را در پایم هم احساس کردم. او به قلم بندم ضربه زد اما باز هم ضربه‌اش درد داشت چون قوی بود. شاید در  تصاویر این‌طور به نظر برسد که ضربه داور خیلی جدی نبوده اما اینگونه نبود و ضربه‌اش قوی بود. او در شبکه‌های اجتماعی از باشگاه ما عذرخواهی کرد و باشگاه هم مرا احضار کرد تا اعلام کند که او عذرخواهی کرده و متوجه شده که کارت زرد دوم مرا هم به اشتباه داده است. من هم خیلی خوشحالم که او به اشتباهش پی برده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار