پورموسوی: امیدوارم ملکی شهامت عذرخواهی از ما را داشته باشد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ امیدوارم داور بازی‌مان برابر گسترش فولاد تبریز به خاطر اشتباهاتش در این بازی شهامت عذرخواهی از ما را داشته باشد.

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به بحث‌های اخیر و برخی تصمیم‌های داوران که به ضرر فولاد تمام شده است، گفت: خوشبختانه در برنامه ۹۰ هم ثابت شد که تیم ما در سه مسابقه از چهار دیداری که به مساوی رسید، از اشتباهات داوری ضرر کرده و این موضوع مانع از پیروزی فولاد شده است. هر چند این اشتباهات سهوی بود، ولی به‌هرحال ما می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم و شرایط بهتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: برخی می‌گویند چرا فولاد از حریفان جلو می‌افتد، اما گل مساوی را دریافت می‌کند. به عنوان مثال ما در بازی با مشکی‌پوشان گل زدیم و یک خطای پنالتی روی جانفزا رخ داد، ولی داور به اشتباه آن را اعلام نکرد. در همین بازی با گسترش فولاد هم گل حریف خطا بود و پنالتی ما را هم نگرفتند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: بازیکن ما در مورد اینکه چرا برای ما پنالتی نگرفتند اعتراض می‌کند، ولی داور مسابقه طوری حرف می‌زند که واقعاً شایسته نیست. او به بازیکن ما گفت که مگر می‌تواند دست بازیکن گسترش فولاد را ببُرد تا آن بازیکن هند نکند. ما انتظار نداشتیم آقای ملکی این‌طور صحبت کند و حالا امیدواریم که او شهامت داشته باشد و بابت اشتباهاتی که داشت از ما عذرخواهی کند.

پورموسوی در خصوص بازی تیمش برابر پیکان، تیمی که در هشت هفته اخیر برنده نشده است، اظهار داشت:‌ ما قطعاً بازی سختی خواهیم داشت و به هیچ عنوان به شرایط تیم حریف فکر نمی‌کنیم. ما در بازی رفت هم به دلیل اشتباهات داوری شکست خوردیم و حداقل امیدوارم که سازمان لیگ در بازی‌های حساس از داوران باتجربه استفاده کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار