وعده داورزنی برای تعیین تکلیف فدراسیون‌های تیراندازی با کمان و گلف

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از تعیین تکلیف فدراسیون‌های تیراندازی و گلف در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی  در حاشیه سفر هیئت ورزشی ایران به عراق برگزاری ١٨ مجمع انتخاباتی روسای فدراسیون‌های ورزشی را در طی هفت ماه گذشته ، تحقق شعار قانونمندی و نظم بخشی سریع‌تر فدراسیون‌ها بود که مسعود سلطانی‌فر در هنگام رای اعتماد از مجلس اعلام کرده بود.

وی ادامه داد : تعداد زیادی از فدراسیون‌های ورزشی با سرپرست اداره می شد که موجب بی ثباتی بخشی از بدنه ورزش شده بود. با توجه به این موضوع و بر اساس تحقق شعار قانونمندی و نظم بخشی سریع‌تر تلاش کردیم انتخابات فدراسیون های که دوره چهار ساله انها به إتمام رسیده یا با سرپرست اداره می شوند را برگزار کنیم به همین منظور از تیرماه ١٨ مجمع انتخاباتی برگزار شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، اهمیت برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها در موعد مقرر را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: سعی می‌کنیم مجمع انتخاباتی هر فدراسیون را قبل از اتمام دوره چهار ساله برگزار کنیم تا هیچ فدراسیونی نباشد که با سرپرست اداره شود.

داورزنی در پایان گفت : در خصوص فدراسیون تیرو کمان همچنین فدراسیون گلف که کیکاووس سعیدی ریاست آن به عنوان خزانه‌‌دار کمیته ملی المپیک انتخاب شد، در صددیم در یک برنامه زمان بندی کوتاه تصمیم‌گیری کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار