سیمونیان: صعود روسیه به نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ یک موفقیت بزرگ است

نایب‌رئیس پیشین فیفا صعود احتمالی روس‌ها به جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را یک موفقیت بسیار بزرگ برای این کشور دانست.

، به نقل از سایت رسمی فیفا، نیکیتا سیمونیان گفت: هدف اول روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال همانند همیشه صعود از مرحله گروهی است. برای بودن در نیمه‌نهایی یا حتی قهرمانی باید از مرحله اول گذر کرد. اگر بازیکنان ما (تیم ملی فوتبال روسیه) به نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کنند این اتفاق یک موفقیت بسیار بزرگ خواهد بود.

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال روسیه در ادامه اظهار داشت: البته آلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارد. انگلیس از ۱۹۸۶ میلادی قهرمان نشده است و البته تیم‌هایی همانند اسپانیا، آرژانتین، برزیل، پرتغال و ... هم هستند. اتفاقات غیرمنتظره در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امکان‌پذیر است اما دایره بهترین تیم‌های کنونی جهان مشخص هستند. آلمان دارای مزیت بزرگی است که نظم تیمی بسیار زیاد و سبک بازی ویژه خود را دارند. با این حال هر ۳۲ تیم صعود کننده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌خواهند خودشان را نشان دهند.

پیشکسوت پرافتخار فوتبال روسیه در خاتمه گفت: به هر حال می‌خواهم که جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در بالاترین سطح ممکن برگزار شود و تمامی هوادارانی که به کشورمان می‌آیند خوشحال شوند.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار