رایولا: پیوستن سانچس به منچستریونایتد در گرو رفتن مخیتاریان به آرسنال است

مدیر برنامه‌های هافبک ارمنستانی شیاطین سرخ مدعی شد در صورتی که مخیتاریان بپذیرد به آرسنال برود، راه سانچس برای پیوستن به منچستریونایتد باز می‌شود.

، بر اساس گزارش‌های منتشرشده در رسانه‌های انگلیسی، سران باشگاه منچستریونایتد با الکسیس سانچس به توافق شخصی رسیده‌اند و این انتقال در آستانه نهایی شدن است اما آرسنالی‌ها هم هنریک مخیتاریان را در ازای واگذار کردن سانچس می‌خواهند.  

مخیتاریان در هفته‌های اخیر دچار افت شده و شب گذشته (دوشنبه) هم در پیروزی ۳ بر صفر شیاطین سرخ برابر استوک‌سیتی در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر انگلیس از ترکیب من‌یونایتد بیرون ماند.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های هافبک ارمنستانی منچستریونایتد در گفت‌وگو با نشریه «تایمز» انگلیس اظهار داشت: منچستریونایتد اقدام به جذب الکسیس سانچس نمی‌کند، مگر اینکه مخیتاریان بپذیرد به آرسنال ملحق شود. سانچس و هنریک جزیی از این انتقال هستند و راه‌حل دیگری برایش وجود ندارد.

مخیتاریان ۱۸ ماه پیش در ازای ۲۶ میلیون پوند از بوروسیا دورتموند به منچستریونایتد پیوست. مورینیو در تازه‌ترین مصاحبه‌اش احتمال جدایی مخیتاریان از این تیم را رد نکرد و از شانس شیاطین سرخ برای جذب سانچس سخن گفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار