حردانی: ۱۴ هفته نباختن کار هر تیمی نیست

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تلاش می‌کنیم تا رکورد نباختن در لیگ برتر را تا آخرین هفته مسابقات حفظ کنیم.

صابر حردانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره نتایج خوب فولاد خوزستان در لیگ امسال گفت: ما تیم همدلی داریم و بچه‌ها به همراه کادر فنی تلاش می‌کنند تا هواداران را خوشحال کنیم، ضمن اینکه مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند تا تیم ما آرامش داشته باشد. در این بین آنچه اهمیت دارد این است که روند فعلی را ادامه دهیم و بتوانیم امسال سهمیه آسیا بگیریم.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را قهرمان لیگ امسال می‌دانند، خاطر نشان کرد:‌ پرسپولیس طبیعتاً شانس اول قهرمانی است، اما هنوز چیزی مشخص نیست و ۱۲ هفته دیگر باقی مانده است. ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم مقام دومی را از دست بدهیم و تلاش می‌کنیم این رقابت را با پرسپولیس ادامه بدهیم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با ابراز خرسندی از اینکه تیمش در ۱۴ هفته اخیر شکست نخورده است، تصریح کرد:‌ این یک اتفاق خوب برای تیم است، ولی حفظ این رکورد قابل پیش‌بینی نیست. با این حال ما تلاش می‌کنیم تا آخر لیگ شکست نخوریم و یک رکورد مناسب را از خودمان برجای بگذاریم. البته هواداران فولاد هم در ادامه باید از ما حمایت کنند. واقعاً ۱۴ هفته نباختن کار هر تیمی نیست.

حردانی با اشاره به عملکرد خودش در این فصل گفت: هر وقت بازی کردم نهایت تلاشم را برای موفقیت فولاد به خرج داده‌ام. امیدوارم فرصت بیشتری برای بازی داشته باشم تا خودم را نشان دهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار