ابراز خوشحالی سوروخین از روند فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

رئیس کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از پویایی مرحله دوم فروش بلیت‌های این رقابت‌ها ابراز خوشحالی کرد.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، الکساندر سوروخین به دنبال اعلام سرویس رسانه‌ای فیفا مبنی بر ثبت بیش از ۳ میلیون درخواست جهت خرید بلیت دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: ثبت درخواست بیش از ۳ میلیون و ۱۴۱ هزار را بسیار خوب ارزیابی می‌کنیم. این اتفاق نشانه خوبی است و ما این پویایی را دوست داریم.

رئیس کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه افزود: هر چند شاید تعداد درخواست هواداران فوتبال برای خرید بلیت دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیش از حد مجاز شود اما از شرایط فعلی بسیار خوشحال هستیم. همچنین برای کسانی که جهت خرید بلیت باید در انتظار قرعه‌کشی فیفا باشند آرزوی موفقیت داریم.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به افتتاح دفاتر بازدید از روسیه در شهرهای هلسینکی و لاپنرانت فنلاند است. این دفاتر هواداران فوتبال را برای سفر به روسیه در طول جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال تشویق خواهد کرد. همچنین پتانسیل‌های گردشگری شهرهای میزبان  این رقابت‌ها معرفی خواهند شد.

الکساندر گوروخوف، مدیر کل اتحادیه گردشگری بین‌المللی روسیه درباره این دفاتر گفت: افتتاح دفتر در شهر لاپترانت که نزدیک مرزهای روسیه است کمک زیادی جهت افزایش سفر گردشگران به کشورمان در طول جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال خواهد شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار