بیاتی‌نیا: مشکلات ما حل نمی‌شود چون کسی مشکل‌گشا نیست!

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تأکید کرد که مشکلات این باشگاه برطرف نمی‌شود، چرا که مشکل‌گشایی وجود ندارد.

محسن بیاتی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره تساوی بدون گل تیمش مقابل برق جدید شیراز اظهار داشت: در این مسابقه باید حداقل سه  گل به حریف می‌زدیم. برق جدید به تهران آمد، فقط زیر توپ زد و یک امتیاز گرفت. من گفته بودم اگر نفرات جدید به تیم ما اضافه شوند و ابزار لازم را داشته باشیم، می‌توانیم بازی باکیفیتی ارائه کنیم و می‌توان راه‌آهن را در لیگ یک حفظ کرد.

وی ادامه داد: این مسابقه اولین بازی بازیکنان جدید ما با هم بود و آنها تنها باید دقت خود را بالا ببرند. برق جدید ۱۰ نفره در محوطه شش‌قدم خود حضور داشت و دفاع می‌کرد. امیدوارم این اتفاق در دیدارهای بعدی رخ ندهد و تیم‌های مقابل ما فقط به دفاع نپردازند.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن درباره اعتراضات خود به سعاد وفاپیشه، داور مسابقه که منجر به اخراجش از کنار زمین شد، تصریح کرد: حریف سه تعویض انجام داد که هر تعویض ۳۰ ثانیه زمان می‌برد. دقیقه به دقیقه یکی از بازیکنان حریف روی زمین می‌افتاد و تنها چهار دقیقه وقت اضافه اعلام شد. من این را تذکر دادم که داور مرا اخراج کرد. او به من گفت برو بالا که من گفتم نمی‌خواهد با ادب صحبت کنی و ادب را باید نشان دهی، چون پدر تیم من را درمی‌آوری!

وی ادامه داد: داور چهارم داور به مراتب بهتر از داور وسط بود! قضاوت وفاپیشه خیلی ضعیف بود. داور می‌خواست سریع بازی را تمام کند. داوران باید تلاش کنند وجدان کاری داشته باشند.

بیاتی‌نیا در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم با ادامه روند کنونی می‌تواند در لیگ دسته اول ماندنی شود یا خیر، تصریح کرد: ما از امتیازی که باید در نیم‌فصل دوم کسب می‌کردیم، دو امتیاز کمتر داریم. ما باید این مسابقه  را می‌بردیم که اگر در دیدار خارج از خانه هفته بعد پیروز شویم، به هدف خود می‌رسیم. اگر از هر دو بازی چهار امتیاز بگیریم در لیگ دسته اول می‌مانیم.

وی درباره اینکه آیا مشکلی از مشکلات پرتعداد باشگاه راه‌آهن حل شده است، خاطرنشان کرد: مشکلات ما حل نمی‌شود، چون کسی مشکل‌گشا نیست! یک نفر باید به ما کمک کند و تا زمانی که کسی به کمک ما نیاید، اوضاع همین است. امیدوارم با تلاش‌هایی که دوستان نزدیک ما می‌کنند، قبل از بازی هفته بعد مقابل مس کرمان از این شرایط بد خارج شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار