رقابت قایقرانان بادبانی ایران در مسابقات بین‌المللی عمان

چهار سیلور کشورمان در آغاز مسابقات بین‌المللی مصنعه عمان در دو کلاس به مصاف حریفان خود رفتند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم قایقرانی بادبانی ایران با ترکیب چهار سیلور در مسابقات بین‌المللی مصنعه عمان شرکت کرد. این مسابقات در هر کلاس در ۱۲ دور برگزار می‌شود و قایقرانان کشورمان در کلاس‌های Laser Radial و Laser ۴.۷ با حریفان روبه‌رو شدند.

مسعود جانی‌نسب، عرفان طالبی، عارف طالبی و نیما رهبری سیلورهای ایران در این مسابقات هستند که با هدایت عمار رئوفی مربی، سیدمحمود بحرینی کمک مربی و ژوبین مقدس سرپرست تیم در رقابت‌ها شرکت کردند.

مسعود جانی‌نسب در کلاس Laser Radial در هفت دور مسابقات تاکنون رقابت کرده و در مجموع در رده هفدهم قرار دارد. جانی‌نسب در این کلاس امروز (سه‌شنبه) و فردا در پنج دور دیگر رقابت خواهد کرد. در این کلاس ۲۸ سیلور رقابت می‌کنند و تاکنون نمایندگانی از عمان، بحرین و آلمان در رده های اول تا سوم قرار دارند.

در کلاس Laser ۴.۷ نیز سه سیلور کشورمان حضور دارند. تاکنون شش دور رقابت این کلاس برگزار شده و نیما رهبری در رده هشتم، عرفان طالبی در رده یازدهم و عارف طالبی در رده چهاردهم قرار دارند. در این کلاس نیز ۲۴ سیلور رقابت می‌کنند و تاکنون دو نماینده از امارات و عمان در رده‌های نخست قرار دارند.

ملی‌پوشان ایران امروز و فردا به رقابت خود در این مسابقات ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار