امیری: باید به تصمیم طارمی احترام گذاشت/ هنوز راه زیادی تا قهرمانی در پیش داریم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید به تصمیم او احترام گذاشت.

خبرنگار ورزشی ، پرسپولیس آنقدر خوب نتیجه گرفته که در پایان هفته بیستم لیگ برتر تقریباً بی‌رقیب است. فاصله ۱۱ امتیازی این تیم با تیم دوم جدول و ۱۶ امتیاز فاصله با استقلال به خوبی نشان‌دهنده قدرت پرسپولیس در لیگ امسال است. با همه این شرایط وحید امیری تیمش را از حالا قهرمان لیگ نمی‌داند، چرا که اعتقاد دارد کار سرخپوشان بازی به بازی سخت‌تر می‌شود. امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد مسائل مختلف پیرامون تیمش صحبت کرده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: در بازی با مشکی‌پوشان با پاس گل طلایی دادی تا پرسپولیس ۳ امتیاز شیرین کسب کند؟
من فقط زحمت همبازیانم را تکمیل کردم. برد باارزشی بود و باعث شد یک قدم به اهداف‌مان نزدیک‌تر شویم. برای این برد خیلی تلاش کردیم و تا آخرین لحظه به پیروزی امید داشتیم و خدا را شکر که به خواسته‌مان رسیدیم.

تسنیم: انتظار می‌رفت مشکی‌پوشان را راحت‌تر از اینها شکست دهید؟
ما حریف آسانی در لیگ نداریم. همه تیم‌ها مقابل ما برای کسب حداقل امتیاز به زمین می‌آیند و انگیزه و تلاش‌شان چند برابر می‌شود. در چنین بازی‌هایی سخت است موقعیت ایجاد کنید، اما ما چند فرصت خوب گلزنی در بازی با مشکی‌پوشان ایجاد کردیم و در نهایت توانستیم با گل دقیقه ۹۰ ببریم. البته مهم نبود دقیقه چند گل بزنیم، بلکه مهم کسب سه امتیاز بود. پرسپولیس در همه بازی‌های خود برای برد به میدان می‌آید و بازی به بازی جلو می‌رویم تا ان‌شاءالله یکی یکی به اهداف‌مان برسیم.

تسنیم: این‌روزها همه از فاصله امتیازات پرسپولیس با رقبایش صحبت می‌کنند و تیم شما را قهرمان زودهنگام لیگ می‌دانند، شما هم همین طور فکر می‌کنید؟
هنوز زود است که حرف از قهرمانی بزنیم. شاید شانس زیادی برای قهرمانی داشته باشیم، اما این دلیل نمی‌شود حریفان را دست‌کم بگیریم. هنوز مسیر سخت و زیادی تا رسیدن به قهرمانی پیش‌رو داریم و باید بازی به بازی پیش برویم.

تسنیم: مهدی طارمی در شرایطی که پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بود این تیم را ترک کرد آیا این تصمیم درستی بود یا نه؟
قبل از هر چیز نباید فراموش کنیم که مهدی چقدر بازیکن با ارزشی برای تیم بود و در مدت حضورش در پرسپولیس چه گل‌های مهمی را به ثمر رساند. همه ما دوست داشتیم مهدی بماند و در کنار هم برای پرسپولیس موفقیت بیاوریم، اما خب قسمت نشد و او تصمیم گرفت راهی الغرافه شود. این تصمیم خودش بود و باید به آن احترام گذاشت. شخصاً آرزو می‌کنم مهدی در تیم جدیدش موفق باشد و در جام جهانی در کنار هم برای تیم ملی بازی کنیم.

تسنیم: در مورد تیم ملی صحبت کن، حضور در اردوی‌های یک‌و نیم روزه تیم ملی در پایان بازی‌های هر هفته لیگ را چطور ارزیابی می‌کنی؟
به‌هرحال هر چه اردو‌های تیم ملی بیشتر باشد بازیکنان بیشتر کنار هم هستند و هماهنگی و صمیمیت بین بازیکنان بیشتر می‌شود. اگرچه همه ما در باشگاه‌های‌مان رقیب یکدیگر به شمار می‌رویم. هدف مربیان تیم ملی در اردو‌های هفتگی صرفاً ریکاوری نیست و آنها اهداف زیادی را دنبال می‌کنند که قطعاً در جام‌جهانی برای تیم ملی مفید واقع خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار