پنجعلی: بازیکنان پرسپولیس نباید از قهرمانی مطمئن باشند

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که بازیکنان این تیم نباید بابت قهرمانی در لیگ برتر مطمئن باشند.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس گفت: خوشبختانه پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و نتایج این تیم نشان می‌دهد که شاگردان برانکو دوباره بخت اولی قهرمانی هستند. پرسپولیس با این روند حتی می‌تواند قبل از عید نیز قهرمانی‌اش را قعطی کند، ولی به نظر من هنوز چیزی تمام نشده است.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: بازیکنان پرسپولیس نباید از قهرمانی در لیگ برتر مطمئن باشند و نباید به این فاصله امتیازی فکر کنند. در فوتبال همیشه باید به فکر اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی هم باشیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد برانکو خاطر نشان کرد: تمدید قرارداد برانکو بهترین اتفاق ممکن برای پرسپولیس بود. برانکو در مدت این سه سال پرسپولیس را ساخت و مطمئناً می‌تواند همچنان برای این تیم یک مربی تأثیرگذار باشد.

پنجعلی با اشاره به جدایی مهدی طارمی که واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است، عنوان کرد: به نظر من طارمی باید در پرسپولیس می‌ماند. به‌هرحال او در بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات نقش داشت و نباید تیم را تنها می‌گذاشت. پرسپولیس باید در آسیا با حریفانی گردن‌کلفت و حرفه‌ای روبه‌رو شود و طبیعتاً وقتی بازیکنی جدا می‌شود دست برانکو هم خالی می‌ماند. با این حال من برای طارمی آرزوی موفقیت دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار