پوگبا: منچستریونایتد هنوز به کم شدن فاصله‌اش با سیتی امیدوار است

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ بعد از کم شدن فاصله تیمش با رقیب همشهری به رسیدن به صدر جدول تا فاصله باقی‌مانده تا انتهای لیگ امیدوار شده است.

، پل پوگبا بعد از پیروزی ۳ بر صفر شب گذشته (دوشنبه) منچستریونایتد برابر استوک‌سیتی در اولدترافورد که فاصله میان این تیم با منچسترسیتی صدرنشین را به ۱۲ امتیاز کاهش داد، از امیدوار شدنش به رسیدن شیاطین سرخ به همشهری آبی‌پوش گفت.

یونایتد این هفته به لطف شکست ۴ بر ۳ سیتی در خانه لیورپول و پیروزی قاطعش برابر استوک، توانست فاصله را کاهش دهد و پوگبا امید دارد که این اتفاق در ۱۵ هفته باقی‌مانده لیگ برتر تکرار شود.

پوگبا به اسکای اسپورتس گفت: مسلماً ما منچسترسیتی را بالاتر از خودمان می‌بینیم و آنها باختند. سیتی صدرنشین است پس ما باید تلاش کنیم خودمان را به این تیم برسانیم و از آنها سبقت بگیریم. پس خوب شد که آنها باختند. با این حال ما باید به بازی‌های خودمان فکر کنیم. اینکه آنها امتیاز از دست دادند خوب است اما این کافی نیست و خودمان هم باید روند پیروزی‌های‌مان را از سر بگیریم چون می خواهیم دوباره به آنها برسیم.

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ ادامه داد: ما به گذشته نگاه نمی‌کنیم بلکه فقط به آینده چشم داریم و می‌خواهیم به پیروزی‌های‌مان ادامه دهیم و من فکر می‌کنم که وضعیت‌مان خوب خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار