پیراهن شماره ۱۰ سانتوس برای خرید مأیوس کننده اینتر کنار گذاشته شد

باشگاه برزیلی قصد دارد یکی از بدترین خرید‌های یک دهه اخیر نراتزوری را برای فصل آینده جذب کند.

و به نقل از شبکه گلوبه اسپورته برزیل، باشگاه سانتوس برای فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال برزیل، پیراهن شماره ۱۰ خود را به هیچ‌کدام از بازیکنانش نداده است و گفته می‌شود که این پیراهن را برای گابریل باربوسا، بازیکن اینتر که به صورت قرضی در بنفیکا بازی می‌کند، کنار گذاشته است.

گابریل باربوسا که به خاطر آمار گلزنی خوبش قبل از پیوستن به اینتر، در لیگ برزیل به «گابیگول» ملقب شده بود، در نخستین فصل حضورش در اینتر نتوانست نظر هیچ یک از سه مربی که در اینتر زیر نظرشان کار کرد را جلب کند و به همین دلیل در تابستان به تیم پایتخت پرتغال قرض داده شد، اما در آنجا هم نقشی جز یک نیمکت‌نشین را ایفا نمی‌کند و به همین دلیل زمزمه‌هایی در خصوص بازگشت احتمالی او به برزیل شنیده می‌شود.

او تابستان سال ۲۰۱۶ با قراردادی ۳۳.۵ میلیون یورویی به اینتر پیوست، اما حتی یک بار هم در ترکیب اصلی اینتر در سری A‌ به میدان نرفت و حالا گفته می‌شود که او به فکر بازگشت به تیم سابقش افتاده است، تیمی که پیراهن شماره ۱۰ خود را برای او کنار گذاشته است.

طبق ادعای شبکه گلوبه‌اسپورته برزیل، اختصاص پیدا نکردن شماره ۱۰ به هیچ یک از بازیکنان سانتوس، اولین نشانه از بازگشت گابیگول به سری A برزیل است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار