پاشایی: کمالوند بازی ضعیف تیمش را توجیه کرد

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که فراز کمالوند با مطرح کردن برخی صحبت‌ها بازی ضعیف تیمش را توجیه کرده است.

حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اُفت پارس جنوبی جم در نتیجه‌گیری اظهار داشت: مهم‌ترین دلیلی که باعث شد امتیاز از دست بدهیم، مصدومیت چند بازیکن تأثیرگذار تیم بود و البته از اشتباهات داوری هم ضربه خوردیم. کیفیت بازی ما اگر بهتر از نیم‌فصل اول نباشد قطعاً بدتر هم نیست و ما در چند بازی اخیر موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم که در نیم‌فصل اول آنها را تبدیل به گل می‌کردیم. الان هم تیم‌هایی که مقابل‌شان بازی می‌کنیم به خاظر شناختی که از ما دارند، بسته بازی می‌کنند.

وی با اشاره به اظهارات چند روز اخیر فراز کمالوند که تیم پارس جنوبی را متهم به وقت‌کشی بازیکنان و بازی بحرینی کرده بود، خاطر نشان کرد: آقای کمالوند بازی ضعیف تیمش را توجیه کرد! او چند هفته در مورد مشکلات مالی صحبت کرد و دیگر نمی‌توانست آن صحبت‌ها را انجام دهد به همین خاطر بحث نوعی بازی ما را پیش کشید. ما بازی خوبی انجام دادیم و بحث وقت‌کشی اصلاً مطرح نبود.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم همچنین تصریح کرد: بازیکنان ما به خاطر مصدومیت‌هایی که باعث تعویض‌شان شد روی زمین افتاده بودند. من قبلاً هم حرف‌هایی در مورد این مسائل زدم و بهتر است دیگر بحث را باز نکنم. ما فکر کار خود هستیم و روی تیم‌مان تمرکز می‌کنیم. کاری به حرف دیگران ندارم، اما باید بگویم از لحاظ کیفیت فنی یک قدم جلوتر از صنعت نفت بودیم.

پاشایی درباره بازی تیمش برابر استقلال خوزستان نیز گفت: بازی سختی در پیش داریم. استقلال خوزستان جزو تیم هایی پایین جدول است که البته مربی با دانشی دارد. ما دنبال سه امتیاز هستیم و امیدوارم روند خوب بازی کردن تیم ما ادامه داشته باشد تا بتوانیم در بالای جدول بمانیم و شانس کسب سهمیه آسیا داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار