پولادگر: نمی‌دانم چرا به شایعه تغییر کادر فنی پرداخته‌اند؟

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: نمی‌دانم چرا این همه به شایعه تغییر کادر فنی پرداخته‌اند.

خبرنگار ورزشی ، محمد پولادگر در خصوص اینکه آیا انتخاب صالحی امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک می‌تواند به سود ورزش کشور باشد، اظهار داشت: انشاء‌الله همینطور خواهد بود. بزرگان ورزش اینجا جمع شده بودند و حتما انتخاب درستی است. با توجه به شناختی که از صالحی امیری داریم و همچنین ارتباط ایشان با دولت، امیدوارم از حضور او برای پیشرفت ورزش در کمیته المپیک استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد کمیته المپیک و وزارت ورزش هم سو با هم بوده‌اند، تصریح کرد: قطعا یکی از عوامل موفقیت هم سو بودن این دو نهاد بوده است. هر وقت کمیته و وزارت هم سو نبوده‌اند، شاهد بودیم چه لطماتی خورده‌ایم.

رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سؤال که چرا در هیچ بخشی کاندیدا نشد، گفت: دوستان هستند و فرصت را به دیگران دادیم.

پولادگر در خصوص شایعه تغییر کادر فنی تیم ملی تکواندو خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا این همه به این موضوع پرداخته‌اید؟ پس از هر رویدادی عملکرد تیم‌ها را با حضور کادر فنی بررسی می‌کنیم. تیم در مسابقات ترکمنستان حضور داشت و عملکرد خوبی داشتند، در کشورهای اسلامی هم همینطور.

وی در مورد اینکه صحت دارد دو تیم برای حضور در رقابت‌های بازی‌های آسیایی و جهانی از ایران شرکت خواهند کرد، گفت: فکر نمی‌کنم دو تیم داشته باشیم. ما قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی را در پیش داریم و مسابقات جهانی نداریم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار