شهنازی: تنور انتخابات کمیته گرم و رفاقتی بود

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: از رقبای عزیز خودم هم که واقعاً رفقای خوب من هستند، تشکر می‌کنم که باعث شدند تنور گرم انتخابات بسیار دوستانه، رفاقتی و رقابتی باشد.

خبرنگار ورزشی ، خبرنگار ورزشی ، شاهرخ شهنازی پس از انتخاب مجددش به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در یک فضای بسیار دوستانه، رفاقتی و البته رقابتی این انتخابات برگزار شد. برای همه سمت‌ها انتخابات را برگزار کردیم و الحمدالله با همکاری‌های همه اعضای مجمع، انتخابات در شرایط خوبی برگزار شد. از همه کسانی که در این انتخابات کاندیدا شدند، اعم از اینکه برای سمت‌های مختلف انتخاب شده باشند یا نه، تشکر می‌کنم. همین که خودشان را عرضه کردند و در معرض قضاوت قرار دادند، باید از آنها تقدیم کنیم. از رقبای عزیز خودم هم که واقعاً رفقای خوب من هستند، تشکر می‌کنم که باعث شدند تنور گرم انتخابات بسیار دوستانه، رفاقتی و رقابتی باشد.

وی در واکنش به این مسئله که این فضای رفاقتی گاهی اوقات به ضرر او شد، گفت: من توجهی به این مسائل نداشتم. تمام تمرکز بنده این بود که انتخابات در فضایی خوب برگزار شود، چون برگزاری انتخابات هم به عهده ما بود. درست است که من کاندیدا بودم، اما مسئولیت برگزاری انتخابات با ما بود و یک تیم بودیم که من هم کنار آنها قرار داشتم. به هر حال من از خداوند سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری و ادامه آن را به من عطا کرد و این نعمت بزرگی است که خداوند به کسی فرصت خدمت بدهد. از کسانی که به بنده اعتماد کرده و رأی دادند تشکر می‌کنم و امیدوارم لایق اعتماد آنها باشم.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار