احتمال جدایی ناینگولان از رم با پیشنهاد وسوسه‌انگیز چینی‌ها

هافبک بلژیکی تیم فوتبال رم ممکن است تا پایان ماه ژانویه پایتخت ایتالیا را به مقصد چین ترک کند.

و به نقل از نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا، رجا نیانگولان، هافبک تیم فوتبال رم به عقد قراردادی ۵۰ میلیون یورویی با تیم گوانگژو اورگراند چین نزدیک شده است.

به نوشته این نشریه، مذاکراتی میان ناینگولان، فابیو کاناوارو سرمربی گوانگژو و اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو سرمربی رم انجام شده و برای انتقال بازیکن بلژیکی به چین توافقاتی صورت گرفته است.

برنامه گوانگژو جذب قرضی ناینگولان برای یک فصل با عقدقراردادی است که باشگاه چینی را در پایان فصل ملزم می‌کند با پرداخت مجموعاً ۵۰ میلیون یورو این بازیکن را بخرد. گوانگژو همچنین برای ناینگولان حقوقی معادل ۱۲ میلیون یورو در سال در نظر گرفته است.

ناینگولان یکی از مهره‌های کلیدی و مهم رم در فصل جاری بوده است اما با توجه به مشکلات مالی این باشگاه و البته سوابق بی‌انضباطی‌های او از جمله کشیدن سیگار در تمرینات یا رانندگی در حالت مستی، بعید نیست که جالوروسی با فروش این بازیکن به چینی‌ها موافقت کرده باشد

باشگاه گوانگژو اورگراند، روی ناینگولان ۳۰ ساله به عنوان جانشینی برای پائولینیو، هافبک برزیلی که تابستان سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی به بارسلونا فروخت، حساب کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار