نشست‌های تخصصی با سرمربیان لیگ برتری؛ کولاکوویچ چهارشنبه به اردکان می‌رود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۲۷ دی میهمان ویژه دیدار خاتم اردکان و شهرداری تبریز خواهد بود.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، ساری، ارومیه، اردکان و کاشان برگزار می‌شود.

بررسی عملکرد بازیکنان تیم های لیگ برتری از جمله محورهای کاری سرمربی تیم ملی است و بر همین اساس ایگور کولاکوویچ روز چهارشنبه راهی اردکان می شود تا دیدار دو تیم خاتم اردکان و شهرداری تبریز را از نزدیک نظاره‌گر باشد.

سرمربی تیم ملی همچنین در اردکان با عباسعلی میرحسینی و عادل بناکار سرمربیان دو تیم خاتم و شهرداری تبریز نشست‌هایی برای بررسی وضعیت بازیکنان لیگ برتری خواهد داشت.

نشست‌های تخصصی با سرمربیان تیم های لیگ برتری از جمله برنامه های فشرده سرمربی تیم ملی والیبال در روزهای اخیر است.

تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۱۸ چند رویداد مهم از جمله «لیگ ملت‌های والیبال»، «بازی‌های آسیایی اندونزی» و «مسابقات قهرمانی مردان جهان» در ایتالیا و بلغارستان را پیش رو دارد.

بررسی عملکرد بازیکنان تیم های لیگ برتری از جمله محورهای کاری سرمربی تیم ملی است که در نشست های تخصصی با سرمربیان تیم های لیگ برتری به این موضوع می‌پردازد.

این نشست ها در چند محور برگزار می شود که دیدگاه سرمربیان لیگ برتر از تیم و شاگردان خودشان نخستین محور است. کولاکوویچ که ارزیابی کلی از بازیکنان لیگ برتری دارد در صحبت با سرمربیان به دنبال موضوعات دیده نشده به ویژه صفات اخلاقی و روانی بازیکنان است که در فیلم دیدارهای لیگ برتری به درستی مشخص نمی‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال روز گذشته با ساسان خداپرست سرمربی تیم شهرداری ارومیه نشست داشت، صبح امروز (دوشنبه) با محمد وکیلی گفت وگو کرد و عصر نیز با مصطفی کارخانه صحبت خواهد کرد. وی در روزهای آینده نیز با دیگر سرمربیان لیگ برتری نشست تخصصی خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار