حسینی: حسرت نیم‌فصل اول را می‌خوریم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد، بازیکنان و مربیان تیم حسرت نتایج‌شان در نیم‌فصل اول لیگ برتر را می‌خورند.

محمدرضا حسینی در مورد نتایج خوب ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ما در پنج بازی صاحب چهار برد و یک تساوی شدیم و خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم. البته الان حسرت نیم‌فصل اول را می‌خوریم که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و امتیازهای حساسی را از دست دادیم. امیدوارم که در ۱۱ بازی باقیمانده همین روند را ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: من معتقدم مهم‌ترین دلیلی که باعث شد ذوب‌آهن نتایج خوبی در شروع نیم‌فصل دوم بگیرد روحیه برد و جنگندگی در بین بازیکنان است که موج می‌زند. ما حتی در تمرینات هم انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم این روند را با قدرت جلو ببریم. خوشبختانه بازیکنان جدید هم عملکرد خوبی در تیم داشته و خودشان را با ذوب‌آهن سازگار کرده‌اند.

وی درباره شانس ذوب‌آهن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیز خاطر نشان کرد: شرایط تیم ما خوب است، ولی زود است در این مورد صحبت کنیم، چون معلوم نیست چه اتفاقاتی خواهد افتاد. اگر این روند را ادامه دهیم می‌توانیم جزو سه تیم اول لیگ برتر باشیم و با این کیفیت حتی می‌توانیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان رسیده و از گروه‌مان صعود کنیم.

حسینی در مورد کم شدن بودجه ذوب‌آهن که مدیرعامل این باشگاه به آن اشاره کرده بود نیز گفت: ذوب‌آ‌هن قبلاً هم روزهای سختی داشته است، ولی بازیکنان و باشگاه به یکدیگر اعتماد دارند. این مسائل بر تیم ما تأثیر نمی‌گذارد و باشگاه هم همیشه تلاش می‌کند تا مشکلات مالی را برطرف کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار