حسن‌زاده: اتفاقات اخیر را پای بی‌تجربگی نکونام می‌گذارم/ مربیان آرزو دارند در بابل مربیگری کنند

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه با بیان اینکه مربیان آرزو دارند در بابل مربیگری کنند گفت: با یک گزینه خارجی و یک گزینه داخلی مذاکره کرده‌ایم و امشب سرمربی جدید تیم را معرفی خواهیم کرد.

قاسم حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در خصوص اینکه سرانجام باشگاه خونه‌به‌خونه با استعفای جواد نکونام موافقت کرده، اظهار داشت: شب گذشته با مهرداد خانبان (مربی پیشین خونه‌به‌خونه) در تماس بودیم و دیگر نمی‌خواستیم بیشتر از این مردم و هواداران بابلی را معطل کنیم. اینجا شهر بابل است و مربیان آرزو دارند که اینجا مربیگری کنند. ما هم ابتدای فصل به نکونام اعتماد کردیم و تیم را به او سپردیم، خودش دید تیمی که می‌گفت من نبستم، چطور جواب داد و نتیجه گرفت. 

وی افزود: خدا را شکر تیم خوب و یکدلی بستیم و تا امشب (دوشنبه) با یک مربی خوب به تفاهم خواهیم رسید و سرمربی جدید را انتخاب خواهیم کرد. 

« آیا با نادر دست‌نشان سرمربی فعلی تیم ملوان برای هدایت خونه‌به‌خونه صحبت کرده‌اید؟» مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: این موضوع گمانه‌زنی رسانه‌ها بود. من با مربی که قرارداد داشته باشد، صحبت نمی‌کنم. دست‌نشان یکی از دوستان خیلی خوب ما است و مطمئن باشید اگر با ملوان قرارداد نداشت، حتماً این مربی را به تیم‌مان می‌آوردیم. 

دست‌نشان: هیچ صحبت رسمی با مسئولان خونه‌به‌خونه انجام نداده‌ام

حسن‌زاده درباره اینکه سرمربی جدید تیم خونه‌به‌خونه داخلی خواهد بود یا خارجی،‌ گفت: یک گزینه خارجی و یک گزینه داخلی در لیست ما قرار دارد. امشب پس از نهایی شدن قرارداد نام این مربی را اعلام خواهیم کرد. 

وی در ادامه با بیان اینکه مهران نجفی، جغتاپور و بزرگر مربیان بومی بودند که هدایت تیم خونه‌به‌خونه را در دیدار مقابل مس کرمان بر عهده داشتند و موفق هم شدند، یادآورد شد: وقتی مربی (نکونام) شب برنامه تمرین تیم را می‌چیند و صبح به یک‌باره شهر را ترک می‌کند،‌ این یعنی بی‌احترامی به باشگاه و مردم شهر بابل. کدام سرمربی را سراغ دارید که پیش از بازی بگوید من بازی را می‌بازم و باید به من نامه بدهید. مگر مسئولیت فنی تیم با سرمربی نیست؟ این اتفاقات را پای بی‌تجربگی نکونام می‌گذارم، قطعاً اگر او تجربه داشت این حرف را نمی‌زند. پیش از بازی با مس رفسنجان تیم خواست که ببازد و باخت، اما روز گذشته تیم ما خواست که مقابل مس کرمان پیروز شود که پیروز هم شد. 

بیشتر بخوانید:
نکونام: از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارم اما نمی‌خواهم با جیره‌خواران روبه‌رو شوم

«شما گفتید جواد نکونام با باشگاه تراکتورسازی صحبت کرده است، آیا هنوز هم اعتقاد دارید او به تراکتورسازی خواهد رفت؟» مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در این‌باره تصریح کرد: از این لحظه به بعد نکونام مختار است به هر تیمی که می‌خواهد برود. ما تا دیشب منتظر او بودیم و وقتی دیدیم قصد بازگشت ندارد، با استعفای او موافقت کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار