سیمئونه: سخت‌ترین روزهایم در اتلتیکو، آن روز‌هایی بود که اجازه خرید بازیکن نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از سخت توصیف کردن قرعه تیمش در جام حذفی اسپانیایی خودداری و اعتراف کرد که سخت‌‌ترین روزهای مربیگری او در این تیم، روزهای محرومیت از سوی فیفا بوده است.

، دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در کنفرانس خبری پیش از مصاف فردا شب (شنبه) شاگردانش برابر ایبار در هفته نوزدهم - هفته پایانی نیم فصل نخست – لالیگا درباره قرعه تیمش در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا که این تیم را برابر سویا قرار داد، گفت: سویا حریف مهمی است که بازیکنان خوبی دارد و اخیراً‌ هم سرمربی‌اش را عوض کرده است. سرمربی این تیم (وینچنزو مونتلا) همانطور که در رم، فیورنتینا و میلان نشان داد، سیستم‌های تاکتیکی متفاوتی دارد. مطمئناً روبه‌رو شدن با این تیم برای هواداران اتفاق مهمی خواهد بود.

سیمئونه ادامه داد: من ترجیح نمی‌دادم که با تیم خاصی روبه‌رو شویم. قرعه را گوی‌ها تعیین می‌کنند و ما باید برای رویارویی با هر حریفی آماده باشیم چون نمی‌توانیم تیم دلخواه‌مان را انتخاب کنیم. در حال حاضر من به بازی‌مان برابر ایبار فکر می‌کنم و پس از آن روی بازی برابر سویا تمرکز خواهم کرد.

سیمئونه درباره مصاف تیمش با ایبار تأکید کرد: ما همیشه برابر ایبار پیروز شده‌ایم اما این تیم همیشه کار ما را سخت کرده است. ایبار یک سرمربی بسیار باهوش دارد و در این فصل بهترین بازی‌هایش طی را در قیاس با فصول گذشته انجام داده است.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو در ادامه با اشاره محرومیت یک ساله تیمش از خرید بازیکن در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ (محرومیتی که از سوی فیفا و به دلیل عقد قرارداد با بازیکنان خارجی زیر سن قانونی به اتلتیکو مادرید تحمیل شد) و  دو هفته پیش به پایان رسید، عنوان کرد: سخت‌ترین روزهای حضور من دورانی بود که ما نمی‌توانستیم بازیکن بخریم و باید بازیکنان‌مان را متقاعد می‌کردیم در تیم بمانند. البته این اتفاق باعث شد که تعدادی از بازیکنان جوان ما فرصت ابراز وجود و پیشرفت به دست آورند.

اتلتیکومادرید رده دومی، فردا شب از ساعت ۲۱ به وقت تهران به خانه ایبار رده هفتمی می‌رود که در این فصل نتایج قابل قبول کسب کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار