حاشیه دیدار استقلال - سایپا| تعجب دستیار جدید شفر از جو ورزشگاه، اعتراض دایی و واکنش هواداران

سرمربی تیم فوتبال سایپا در یک صحنه به داور بازی اعتراض کرد.

خبرنگار ورزشی ، تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند که حواشی نیمه نخست به شرح زیر است:

*همانند همه بازی‌های استقلال، تماشاگران این تیم دقیقه ۲۲ به تشویق مرحوم منصور پورحیدری پرداختند تا نام و یاد او را گرامی بدارند.

*بازی خوب استقلال در این نیمه تماشاگران استقلال را به وجد آورده بود و آنها به تشویق شفر پرداختند. سرمربی آلمانی استقلال هم شال گردن آبی خودش را بوسید تا به احساسات آنها پاسخ دهد.

*میگوئیل دستیار جدید شفر از جو ورزشگاه تعجب کرده بود و در این باره با پسر شفر صحبت می‌کرد.

*هواداران استقلال در چند نوبت به تشویق ایسلندی پرداختند.

*در یک صحنه بازیکن استقلال روی بازیکن سایپا مرتکب خطا شد و داور اعلام خطا کرد. این توپ که در ادامه به مهدی ترابی رسیده بود، مهاجم سایپا اعتراض کرد که چرا داور آوانتاژ نداده است. موعود بنیادی‌فر هم از مهاجم سایپا عذرخواهی کرد. این پایان ماجرا نبود و علی دایی هم به تصمیم داور معترض شد.

*بازی خوب داریوش شجاعیان با تشویق این بازیکن همراه بود.

*زمانی که دایی دستور داد تا محمد عباس‌زاده مهاجم پرسپولیسی تیمش وارد زمین شود. هواداران استقلال او را هو کردند. این بازیکن که زمزمه‌های بازگشتش به نساجی قائمشهر شنیده می‌شود، پیش از ورود به زمین در آغوش دایی قرار گرفت.

*در اواخر بازی دایی به داور اعتراض شدیدی کرد که با واکنش تماشاگران روبرو شد. این واکنش ها حتی زمانی که دایی در حال رفتن به رختکن بود ادامه داشت.
پس از پایان نیمه نخست، شفر به سمت داوران رفت و با آنها صحبت کرد.

*مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز هم در ورزشگاه حضور دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار