منشا و طلسم رسیدن به چهارمین گل

مهاجم نیجریه ای که به عنوان دومین گلزن برتر لیگ شانزدهم به پرسپولیس آمد در این فصل تنها سه گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

به گزارش " توپ" در روزهایی که صحبت از رفتن مهدی طارمی از پرسپولیس بود برانکو با خرید منشا که دومین گلزن برتر لیگ بود به دنبال پرکردن جای آقای گل دوفصل لیگ بود. منشا اما در این فصل نتوانسته گل های زیادی به ثمر برساند و در بسیاری از بازی ها مثل بازی امروز برابر سیاه جامگان او در نیمه دوم توسط برانکو تعویض شده است. منشا در بازی امروز در مشهد هم نتوانست دروازه سیاه جامگان را باز کند تا بازهم برانکو مجبور به تعویض او شود.

 

منشا امسال تنها سه گل برای پرسپولیس در لیگ برتر به ثمر رسانده است. او اولین گلش را در هفته دوم دور رفت برابر تراکتوسازی به ثمر رساند، دومین گلش را در هفته چهاردهم برابر ذوب آهن و سومین گل و آخرینش تا امروز را هم در هفته شانزدهم برابر فولاد به ثمر رساند. او در این فصل از رقابت های لیگ برتر هنوز پاس گلی هم به همبازیانش نداده است و آمارش در مقایسه با همبازی اش در خط حمله علی علیپور آمار خیلی خوبی نیست. نکته جالب اینجا است که مهدی طارمی که با الغرافه امروز به توافق رسید در هفت بازی که برای پرسپولیس در لیگ انجام داده ۴ گل زده است و آمار به مراتب بهتری از منشا داشته که در شانزده بازی برای پرسپولیس به میدان رفته است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار