عباسی: طوری با مدیر رسانه‌ای ما برخورد کردند که انگار قاتل گرفتند

مالک باشگاه مشکی‌پوشان از نحوه تقسیم سکوهای ورزشگاه ثامن برای هواداران دو تیم انتقاد شدید کرد.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا عباسی بعد از شکست یک بر صفر تیم مشکی‌پوشان مقابل پرسپولیس با انتقاد به نحوه چیدمان هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: انشاءالله اگر تیم سال آینده در لیگ بماند که حتما هم می‌ماند بازی‌ها را مقابل پرسپولیس و استقلال در مشهد برگزار نمی‌کنیم. مشخص نبود ما در بازی امروز میزبان بودیم یا میهمان، اصلا اگر ورزشگاه خالی باشد بهتر است. هواداران ما فشرده نشسته بودند و پرسپولیسی‌ها کل ورزشگاه را پر کرده بودند. جایگاه اصلی را به جای اینکه به تیم میزبان بدهند به هواداران میهمان داده بودند، این یعنی چه؟ اصلا میزبانی و میهمانی یعنی چه؟ 

وی درباره اینکه آیا شما درخواست نکرده بودید طبق قانون فقط ۱۰ درصد از سکوها را به تیم میهمان بدهند، اضافه کرد: صحبت‌های من فایده ندارد، من فقط زورم به خودم می‌رسد. شما دیدید که قبل از بازی چه اتفاقی رخ داد. به یک باره درهای ورزشگاه را باز کردند و پرسپولیسی‌ها سکوها را پر کردند. یک قسمت کوچک گذاشتند برای تیم میزبان و بقیه سکوها را برای میهمان آماده کردند. درست است که آنها میهمان هستند و قدمشان روی چشم باشد هرچند که بیشتر این هواداران مشهدی بودند. 

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در ادامه به درگیری مدیر رسانه‌ای این تیم با ماموران انتظامی در جریان بازی خاطرنشان کرد: شما دیدید که با مدیر رسانه‌ای ما چطور برخورد کردند. من فکر می‌کردم که قاتل گرفته‌اند، معلوم نیست اینجا فوتبال است یا میدان جنگ، قاتل فراری نبوده که اینگونه برای گرفتن او اقدام کردند. به من اطلاع می‌دادند و من خودم بعد از بازی او را تحویل می‌دادم. در مقابل تماشاچیان پرسپولیس که آنها هم از این حرکت خوششان می‌آمد او را به چه نحوی گرفتند و لباس از تنش بیرون آوردند. 

عباسی درباره نتیجه به دست آمده این بازی یادآور شد: پای دروازه‌بان ما سر خورد و یک گل در دقایق آخر خوردیم، از بازی تیم راضی هستیم اما از برخوردها ناراضی، اینجا مثلا شهر ما است، ما میزبانی بدی نکردیم و باید مقداری هوای میزبان را داشته باشند، شما مطمئن باشید در هفته بعد و در بازی پدیده و استقلال هم همین اتفاقات در مشهد رخ می‌دهد. ما میزبان هستیم و بد نیست که ۲ تا صندلی هم برای خودمان نگه دارند، من مالک باشگاه بودم و جا برای نشستن من نبود و از قبل برای ما جا گرفتند.

وی در ادامه انتقاداتش از اتفاقات این بازی گفت: بازی در این زمین یا در ورزشگاه امام رضا تفاوتی نمی‌کند ما در شهر خودمان غریب هستیم، از نیروی انتظامی گرفته تا دیگر قسمت‌ها، ما دقیقه آخر گل خوردیم، نیروی انتظامی یک دوربین دستش بود و داشت با سرمربی حریف سلفی می‌گرفت. حداقل از گل خوردن ما ناراحت نمی‌شوید خوشحال هم نشوید. ما مقابل پرسپولیس که تیم بسیار خوبی هم هست گل خوردیم و عده‌ای داشتند بشکن می‌زدند آن هم مقابل پرسپولیسی که تیم ملی ایران است. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار