زیدان: خسته شدم از اینکه درباره رئال مادرید این قدر بد شنیده‌ام

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در برابر انتقادات مکرری که این روزها از عملکرد شاگردانش صورت می‌گیرد موضع گرفت و تأکید کرد که اوضاع تیمش آنقدرها هم بد نیست.

، زین‌الدین زیدان از جو منفی که رسانه‌ها علیه رئال مادرید شکل داده‌اند انتقاد کرد و مدعی شد جوسازی آنها علیه مردان او صرفاً برای جذب مخاطب است.

سرمربی کهکشانی‌ها که تیمش در لالیگا ۱۶ امتیاز کمتر از بارسلونای صدرنشین دارد و در بازی اخیرش برابر نومانسیا در جام حذفی اسپانیا هم نمایشی مأیوس کننده ارائه کرد، در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (شنبه) تیمش برابر ویارئال اظهار داشت: من خسته شده‌ام از بس که شنیدم اوضاع رئال مادرید بد است. گفتن چنین حرف‌هایی درباره ما آسان است اما شما می‌دانید که اوضاع تیم ما آنقدرها بد نیست. بد جلوه دادن وضعیت رئال مادرید رواج پیدا کرده چون با این شیوه مطبوعات بیشتر می‌شود.

زیدان افزود: کاری که ما باید انجام دهیم بی‌توجهی به چیزهایی است که گفته می‌شود چون تمام آنچه درباره رئال مادرید می‌گویند منفی است وحقیقت ندارد و به نظر من تیم ما چنین وضعیتی ندارد. شرایط ما همین چیزی است که می‌بینید و ما باید به جنبه‌های مثبت آن نگاه کنیم، از جمله اینکه هنوز در تمام تورنمنت‌ها حضور داریم.

زیزو درباره قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، که مردان او را برابر لگانس قرار دارد هم عنوان کرد: بازی برابر لگانس کار سختی خواهد بود اما نکته خوب درباره این قرعه این است که ما مجبور نیست از مادرید خارج شویم. با هر حریفی روبه‌رو شویم ما رئال مادرید هستیم و به همین دلیل حریف انگیزه بیشتری برای فشار آوردن به ما دارد.

تیم فوتبال رئال مادرید از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران میزبان ویارئال خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار