حاشیه بازی مشکی‌پوشان-پرسپولیس|اختلاف در بین هواداران پرسپولیس به خاطر طارمی و اعلام ترکیب مشکی‌پوشان

پیش از آغاز دیدار تیم‌های مشکی‌پوشان و پرسپولیس اختلافی در بین هواداران سرخ‌پوش به خاطر مهدی طارمی به وجود آمد.

خبرنگار ورزشی ، مشکی‌پوشان و پرسپولیس از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر می‌روند.

*هنگامی که در فاصله یک ساعت مانده به آغاز بازی برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس وارد ورزشگاه شد. سکوت ورزشگاه شکست و با حضور او سکوهای پرسپولیسی‌ها منفجر شد و آنها به شدت برانکو را تشویق کردند. همچنین افشین پیروانی نیز که همراه برانکو وارد زمین شده بود از سوی هواداران تشویق شد و سپس دور افتخار زد.

*هواداران تیم پرسپولیس که در جایگاه هواداران مشکی‌پوشان مستقر شده بودند اما با درگیری رخ‌ داده به جایگاه خودشان برگشتند و در حال حاضر سکوهای روبه‌روی جایگاه در اختیار هواداران تیم میزبان است.

*پس از بررسی وضعیت چمن توسط برانکو ایوانکوویچ هواداران پرسپولیس دست از تشویق او بر نداشتند و ۵ دقیقه مداوم او را تشویق کردند. سرمربی سرخ‌پوشان نیز با رفتن به سمت هواداران تیمش برای آنها تعظیم کرد.

*بنری در دست هواداران تیم پرسپولیس است که در یک طرف آن عکس برانکو و در طرف دیگرش عکس هادی نوروزی قرار داده شده است.

*هنگامی که برانکو قصد ترک کردن زمین را داشت دروازه‌بانان تیم مشکی‌پوشان نیز به صورت همزمان وارد زمین شدند. هواداران تیم پرسپولیس در حال تشویق برانکو بودند اما دروازه‌بانان مشکی‌پوشان فکر کردند که هواداران آنها را تشویق می‌کنند اما با ترک زمین توسط برانکو هواداران پرسپولیس هم دروازه‌بانان مشکی‌پوشان را هو کردند.

*هواداران تیم پرسپولیس تک‌به‌تک مربیان تیم‌شان را تشویق کردند که در این میان زلاتکو ایوانکوویچ برادر برانکو برای هواداران تعظیم کرد.

*پرچم معروف مشکی و قرمز رنگ هواداران مشهدی در قسمت روبه‌روی جایگاه نصب شده است.

*سکوهای هواداران پرسپولیس در حال حاضر کاملاً پر است و برخی از هواداران به صورت ایستاده مشغول نگاه کردن به گرم کردن بازیکنان هستند.

*حسین بادامکی کاپیتان تیم مشکی‌پوشان که سابقه بازی در پرسپولیس را هم در کارنامه‌اش دارد به شدت از سوی هواداران این تیم تشویق شد.

*از نکات جالب توجه که در بین هواداران پرسپولیس دوگانگی ایجاد کرد موضوع مهدی طارمی بود؛ برخی از هواداران شروع به تشویق مهدی طارمی کردند اما بقیه آنها با ایجاد سر و صدا به تشویق مهدی طارمی اعتراض داشتند.

*هواداران تیم پرسپولیس با دیدن حنیف عمران‌زاده شعار ۶ تایی‌ها را برای او سر دادند.

*ازدحام زیادی در کنار زمین وجود دارد و افرادی که مشخص نیست که چه سمتی دارند در کنار زمین قرار گرفتند. این در حالی است که عکاسان که حتی کارت و کاور هم داشتند برای حضور در کنار زمین با مشکلات زیادی مواجه شدند.

*ترکیب تیم مشکی‌پوشان توسط رضا عنایتی اعلام شد که بر این اساس ترکیب تیم میزبان مقابل پرسپولیس به این شرح است: محمدحسین عین‌افشار، محمدعلی فرامرزی، محسن آقایی، کیوان امرایی، مصطفی احمدی، یونس شاکری، محمدمهدی اصغری، میرهانی هاشمی، حسین بادامکی، حنیف عمران‌زاده و حسین زامهران.

*پس از پر شدن سکوهای هواداران پرسپولیس در ضلع شمالی مسئولان ورزشگاه حدود ۲ هزار نفر از آنها به ضلع جنوبی ورزشگاه فرستادند تا از آنجا مشغول تماشای بازی باشند.

*هواداران تیم پرسپولیس سرود قهرمانی خواندند و این در حالی بود که هواداران تیم مشکی‌پوشان که تعدادشان کمتر از ۲ هزار نفر است ساکت نشسته‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار