ایکاردی در یک صورت به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت می‌دهد

یک نشریه ایتالیایی مدعی شده که مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر در صورتی که در فصل جاری به مهمترین هدف خود با این تیم دست پیدا نکند، نراتزوری را ترک می‌کند.

و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، مائوروی ایکاردی در یک صورت در پایان فصل جاری اینتر را ترک می‌کند و پیشنهاد بازی در رئال مادرید را خواهد پذیرفت؛ ناکامی نراتزوری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا.

به نوشته گاتزتا، مهاجم آرژانیتنی اینتر از ناکامی‌های پیاپی اینتر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان خسته شده است و اگر این اتفاق در پایان فصل جاری هم تکرار شود او دیگر حاضر به ماندن در سن‌سیرو نخواهد بود.

ایکاردی با اینکه در ۱۷۶ بازی‌اش در سری A ایتالیا ۹۹ گل زده است، هرگز این فرصت را نداشته است که در لیگ قهرمانان بازی کند.

او ماه آینده ۲۵ ساله می‌شود و به همین دلیل نمی‌خواهد روزهای اوح دوران بازیگری‌اش را در تیمی سپری کند که شانس دیده شدن در مهمترین تورنمنت فوتبال باشگاهی جهان را از او می‌گیرد. گاتزتا دلو اسپورت در همین حال مدعی شده است که رئال مادرید ایکاردی را زیر گرفته است تا در صورتی که او چراغ سبز نشان دهد، برای پرداخت غرامت ۱۱۰ میلیون یورویی فسخ قراردادش با اینتر در ماه ژانویه وارد عمل شود.

اینتر نه تنها برای راضی نگه داشتن ایکاری و ترغیب او به ماندن در سن‌سیرو بلکه برای موازنه تراز مالی‌اش طبق قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا باید سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده را بگیرد تا با پاداش‌های حاصل از آن قادر به تقویت ترکیبش باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار