ازار ماندنی شدنش در چلسی را تأیید کرد

ستاره بلژیکی آبی‌پوشان لندن در پیامی دلگرم کننده برای هواداران این تیم، به آنها گفت که هرگز استمفوردبریج را برای پیوستن به تیمی دیگر ترک نمی‌کند.

و به نقل از ESPN، ادن ازار مدعی شد که هرگز چلسی را ترک نخواهد کرد و اشاره‌ای هم به این موضوع داشت که او و هموطنش تیبو کورتا به زودی قرارداد‌هایشان با آبی‌‌های لندن را تمدید خواهند کرد.

ازار ۲۷ ساله که مانند بسیاری دیگری از اهالی لیگ برتر جزیره، برای تماشای یکی از بازی‌های NBA‌ میان تیم‌های سلتیک بوستونز و فیلادلفیا سونی‌سیکسرز به سالن O۲ آره‌نای لندن رفته بود، در میان هوادارانی که از نشستن کنار او هیجان زده بودند، هنگام گرفتن یک عکس سلفی با یکی آنها، به او که پرسید «از چلسی نرو، باشد؟» گفت:«هرگز!».

باشگاه چلسی در نظر دارد با افزایش حقوق و مزایای ستاره بلژیکی‌اش قرارداد فعلی او را که ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ منقضی می‌شود را تمدید کند و این در حالیست که چندی پیش پدر این بازیکن، تیری اعلام کرد که فرزندش همه گزینه‌ها را بررسی می‌کند و به این ترتیب مشتری قدیمی او رئال مادرید را برای خرید این بازیکن ملی‌پوش وسوسه کرد.

کورتوا دیژر بازیکن چلسی است که گفته می‌شود رئال مادرید به جذب او تمایل دارد و قراردادش با آبی‌های لندن هم در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ منقضی می شود. کورتوا در ابتدای ماه جاری گفت که او و ازار یکدیگر را برای تمدید قراردادهایشان با چلسی ترغیب کرده‌اند و تا انجام این کار فاصله زیادی ندارند.

ازار هم پس از تماشای بازی به خبرنگاران نشریه میرر که از او پرسید آیا قراردادش را تمدید می کند، گفت: بله. فکر می‌کنم که ابتدا تیبو قرادادش را تمدید کند و بعد از او من.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار