سرمربی امیدهای پیکان: تکرار قهرمانی در سال دوم سخت و در سال سوم سخت‌تر بود

سرمربی تیم فوتبال امیدهای پیکان تأکید کرد که سومین قهرمانی تیمش در لیگ امیدها کار بسیار سختی بوده است.

رضا مرتضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص قهرمانی تیم فوتبال پیکان در لیگ امیدهای کشور اظهار داشت: این سومین سالی است که با امیدهای پیکان قهرمان می‌شویم و وقتی شما به عنوان تیم قهرمان کار می‌کنید، تکرار قهرمانی کار بسیار سختی است. تکرار قهرمانی در سال دوم سخت و در سال سوم بسیار سخت‌تر است. یکی از این سختی‌ها در مسیر این فصل ما هم این بود که همزمان باید تیم بزرگسالان را پشتیبانی می‌کردیم و آقای جلالی بیش از ۱۰ بازیکن ما را در اختیار داشت که سعی می‌کردیم آنها را فقط در مسابقات در اختیار داشته باشیم. با توجه به اینکه تیم را کامل در اختیار نداشتیم، هماهنگی آنها یک سختی داشت و انگیزه تیم‌های حریف هم مقابل ما کار را سخت‌تر می‌کرد.

وی افزود: از تیم این فصل ما بازیکنانی چون نادر محمدی، ابوالفضل رزاق‌پور و محمد خدابنده‌لو در تیم بزرگسالان بازی کرده‌اند و سه چهار بازیکن هم داشتیم که در شرف بازی کردن در تیم بزرگسالان بودند، اما در تمرینات دچار آسیب‌دیدگی جدی شدند. بابایی، اسدبیگی، نیک‌فر و... بازیکنانی بودند که مصدومیت‌شان کار ما در تیم امید را هم سخت‌تر کرد، اما اکنون با اطمینان می‌گویم که آنها پس از بهبودی با کیفیتی خوب به لیگ برتر اضافه خواهند شد. مطمئناً سال آینده هم شش هفت بازیکن تیم امید ما در تیم بزرگسالان می‌درخشند.

سرمربی تیم فوتبال امیدهای پیکان و دستیار مجید جلالی در تیم بزرگسالان در پاسخ به این سؤال که آیا پس از سه قهرمانی متوالی بازهم به کار خود در این تیم ادامه می‌دهد یا نه، گفت: شاید خیلی راغب به انجام این کار نباشم که همچنان در تیم‌های پایه کار کنم، اما بحث کار در تیم‌های پایه پیکان متفاوت است، چون نگاه مدیریت باشگاه به تیم‌های پایه تفاوت دارد و اگر در پیکان باشم شاید شرایط متفاوت باشد. خودم کار در تیم‌های پایه پیکان را دوست دارم، چون نگاهی ویژه به این بخش وجود دارد و مدیرت باشگاه معتقد است تیم بزرگسالان ما نباید نیازی به جذب بازیکن از تیم‌های دیگر داشته باشد. با این حال اگر در پیکان بمانم بازهم دوست دارم در تیم امید کار کنم، چون آقای جلالی هم اعتقادی ویژه به بازیکنان جوان دارد.

مرتضی‌زاده درباره تیم پیکان هم که شرایط خوبی ندارد و چند بازی متوالی به پیروزی نرسیده است، خاطرنشان کرد: اگر یادتان باشد، پس از هفت پیروزی پیاپی برخی حاشیه‌های زیادی برای ما به وجود آوردند. از سوی دیگر مرتضی آقاخان و یکی دو بازیکن دیگر مصدوم شدند، اما به زودی دروه جدیدی برای ما شروع خواهد شد. ضمن اینکه باید از مدیریت باشگاه، آقای محمود شیعی، سیامک رحیم‌پور، مدیر آکادمی و رضا کوچکی، مدیر تیم‌های پایه پیکان تشکر کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار