حادثه عجیب در زمین تمرینی چلسی که آبی‌های لندن را شوکه کرد! + عکس

به تازگی در زمین تمرین باشگاه چلسی اتفاقی غیرمترقبه رخ داد که به سرمربی این تیم ضرر زد و یکی از مسئولان باشگاه را هم به شدت ترساند.

و به نقل از نشریه سان، روز گذشته (پنجشنبه) برای آبی‌پوشان لندن مخصوصاً دو نفر آنها روز ترسناک و توأم با بدشانسی بود.

چند روزی است که وزش بادهای سهمگین در انگلیس، زندگی را برای اهالی برخی از مناطق این کشور از جمله لندن سخت کرده است و روز گذشته هم نوبت آبی‌پوشان لندن بود که به خاطر وضعیت جوی نامساعد این شهر به دردسر بیفتند.

طبق گزارش سان، ورزش یک باد شدید در منطقه زمین تمرینی کوبهام باشگاه چلسی باعث می‌شود شیشه یک میز واقع در محوطه روباز یکی از طبقات فوقانی ساختمان این مجموعه تمرینی، بلند شده و به سمت پارکینگ باشگاه به پرواز درآید.

از بدشانسی آنتونیو کونته، سرمربی آبی‌پوشان لندن این شیشه درست روی در موتور خودروی او فرود می‌آید و خسارتی چند هزار پوندی به خودروی نیسان جوک او وارد می‌کند. این حادثه اما می‌توانست فاجعه‌آمیز‌تر تمام شود چرا که از قضا درست در لحظه فرود آمدن شیشه روی خودروی کونته، استیو اتکیتز، مدیر روابط عمومی باشگاه در نزدیکی محل حادثه بوده و صدای خرد شدن شیشه و پرتاب هزاران تکه شیشه باعث وحشت او شده است.

یکی از مسئولان زمین تمرینی کوبهام که این صحنه از طریق دوربین‌های مدار بسته دیده است، گفت: حادثه دراماتیک بود. استیو داشت از کنار خودروی آنتونیو عبور می‌کرد تا به سمت خودروی خود که همانجا پارک شده بود برود که ناگهان یک شیشه مربع شکل بزرگ و با سرعت وحشت‌آور از آسمان فرود آمد و به هزاران قطعه تبدیل شد که به هر طرف پرتاب می‌شد. استیو واقعاً شوکه شده بود و خودروی آنتونیو هم به شدت خسارت دیده است. یک حفره بزرگ درست وسط خودروی او به وجود آمد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار