تعویض تاریخی مسی در جدال بارسلونا و سلتاویگو

سرمربی آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا در مورد فوق ستاره آرژانتینی تیمش تصمیمی اتخاذ کرد که تاریخی شد.

، در جریان بازی شب گذشته (پنجشنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و سلتاویگو در ورزشگاه نوکمپ در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، اتفاقی جالبی رخ داد.

در نیمه دوم این بازی اتفاقی رخ داد که هواداران بارسلونا به دیدن آن عادت ندارند و مدت بود که شاهد چنین چیزی نبودند: تعویض شدن لیونل مسی قبل از رسیدن بازی به دقیقه ۶۰ بدون آنکه دچار شدن به مصدومیت.

مسی در واقع در دقیقه ۵۹ بازی بعد از زدن دو گل از میدان خارج شد و جای خود را به عثمان دمبله داد. این اتفاق در حالی رخ داد که مسی از تاریخ ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۰۷ (بازی بارسلونا در خانه لوانته در لالیگا) هرگز قبل از دقیقه ۶۰ از میدان خارج نشده بود. این اتفاق شب گذشته بعد از ۳۰۲ بازی برای ستاره ارژانتینی رخ داد تا هم‌تیمی جدیدش دمبله که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته فرصت رفتن به میدان را پیدا کند.

آخرین باری که مسی پیش از دقیقه ۶۰ میدان را ترک کرد، فرانک ریکارد سرمربی بارسلونا بود که به جای او جووانی دوس‌سانتوس را به زمین بازی فرستاد، البته زمانی که بارسلونا ۴ بر صفر پیش بود. از آن زمان مسی اگرچه قبل از دقیقه ۶۰ تعویض شده اما همیشه به دلیل مصدومیت بوده است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار