هاینکس: واگنر گزینه اول جانشینی لواندوفسکی است

سرمربی بایرن‌مونیخ مشتاقانه در انتظار اولین برد تیمش در نخستین بازی رسمی سال ۲۰۱۸ است.

، یوپ هاینکس، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بایرلورکوزن در اولین هفته بوندس‌لیگا در سال ۲۰۱۸ میلادی از تلاش و آمادگی بالای شاگردان خود برای شروع قدرتمندانه سال سخن گفت.

 او اظهار داشت: با وجود وقت کمی که در اختیار داشتیم بسیار خوب کار کردیم و برای این بازی  آماده‌ایم. با فاصله زیاد و خیال راحت در صدر جدول قرار داریم  اما من به عنوان یک بازیکن و مربی یاد گرفته‌ام در فوتبال نباید هیچ وقت کار را تمام شده بدانید و دست از تلاش بردارید، بلکه موظف هستید در تمامی بازی‌ها بهترین عملکرد را ارائه کنید.

 او درباره رقیب تیمش ادامه داد: لورکوزن در ۱۲ بازی اخیر شکست نخورده و از ۲۰۱۳ در زمین خودش به ما نباخته است.  رقیب ما  بازیکنان تکنیکی و سریعی مانند بایلی، برنت و آلاریو را در اختیار دارد  پس به هیچ وجه بازی آسانی نخواهیم داشت. لواندوفسکی و هوملس پس از مصدومیت هنوز به آمادگی کافی نرسیده‌اند و در این رقابت حضور ندارند. واگنر بدون شک گزینه اول جانشینی لواندوفسکی است اما هنوز در مورد ترکیب تیم تصمیم نگرفته‌ام. کیمیش همراه تیم است، با این حال هنوز مطمئن نیستم  توانایی حضور از ابتدای رقابت را دارد یا نه.

ا 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار