ونگر: ما و چلسی سازمان‌یافته بودیم

سرمربی توپچی‌های لندن از عملکرد تیمش مقابل چلسی ابراز رضایت کرد.

، آرسن ونگر که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس در خانه چلسی به تساوی بدون گل دست یافتند، پس از این بازی در کنفرانس خبری گفت: بازی خیلی فیزیکی و دروازه دو تیم قفل شده بود چون هم چلسی و هم آرسنال سازمان‌یافته بودند و عالی دفاع کردند.

وی ادامه داد: در این بازی اتحاد و استحکام خوبی داشتیم و روی هم رفته سزاوار تساوی بدون گل بودیم. در ۲۰ دقیقه پایانی بازی هم موقعیت‌های برای گلزنی داشتیم، اما از آنها استفاده لازم را نبردیم. اکنون باید به فکر بازی برگشت در خانه‌مان باشیم و کار را در ورزشگاه امارات تمام کنیم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن تأکید کرد: با چلسی زیاد بازی کرده‌ایم و دو تیم یکدیگر را به خوبی می‌شناسند، به همین خاطر وقتی دو تیم اراده می‌کنند، می‌توانند دروازه خود را بسته نگه دارند.

ونگر که به دلیل محرومیت سه جلسه‌ای نمی‌توانست در این بازی روی نیمکت تیمش بنشیند، در مورد جایگاهی که در ورزشگاه استمفوردبریج برایش در نظر گرفته شده بود، خاطرنشان کرد: جایگاه خوبی به من اختصاص یافته بود و نمی‌توانم شکایتی داشته باشم. خیلی با نیمکت تیمم فاصله نداشتم و زیاد هم بالا نبودم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار