تراویتسا پس از محکومیت باشگاه شهرداری ارومیه: عدالت هنوز هم در دنیا وجود دارد

پاسور پیشین شهرداری ارومیه گفت: خیلی سخت بود که اینقدر صبر کنم و تنها امیدوار باشم که عدالت هنوز هم در دنیا وجود دارد.

، دراگان تراویتسا،‌ پاسور پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا و پدرش، لیبومیر تراویتسا که یک نیم فصل را در تیم شهرداری ارومیه گذراندند، در پرونده‌ای که از این تیم در فدراسیون جهانی والیبال تشکیل داده بودند، برنده شدند.

لیوبومیر و دراگان تراویتسا که نیم فصل نخست سال گذشته را به همراه «اولی پکا اویانسیوو» ملی پوش تیم فنلاند در ارومیه گذراندند به دنبال محقق نشدن تعهدات مالی تیم شهرداری و عدم دریافت دستمزد خود، این باشگاه را ترک و به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند.

پاسور پیشین تیم ملی ایتالیا در این مورد گفت: سرانجام پس از یک سال در «کمیته حکمیت فدراسیون جهانی» پیروز شدم. خیلی سخت بود که اینقدر صبر کنم و تنها امیدوار باشم که عدالت هنوز هم در دنیا وجود دارد.

دراگان تراویتسا ادامه داد: رأی فدراسیون جهانی بعد از یک سال صادر و مقرر شد که شهرداری ارومیه به تمام قرارداد من پایبند باشد. خیلی خوشحالم چون به خاطر قراردادی که داشتم، دو ماه ابتدای سال ۲۰۱۷ را از والیبال دور بودم. سرانجام به تیم مودنا در سری A رفتم. از مدیر برنامه‌هایم و فدراسیون جهانی متشکرم. فدراسیون جهانی والیبال ثابت کرد که باید به افراد و قرارداد بین بازیکنان و باشگاه‌ها احترام گذاشت.

وی گفت: در حال حاضر منتظر اجرای مرحله نهایی هستم و انتظار دارم که باشگاه ارومیه نیز به این تصمیم احترام بگذارد. همچنین امیدوارم که فدراسیون والیبال ایران بر اجرای تصمیم فدراسیون جهانی توسط شهرداری ارومیه نظارت کند. پدرم و آندره‌آ پوتزی نیز شرایط مشابهی دارند و منتظر پرداخت طلبشان توسط تیم ارومیه هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار