کونته: مقابل آرسنال باید دقت بیشتری در زدن ضربات آخر می‌کردیم

سرمربی آبی‌پوشان لندنی معتقد است شاگردانش عملکرد خوبی ارائه می‌دهند اما در زدن ضربات پایانی دقت لازم را ندارند.

، آنتونیو کونته در پی تساوی بدون گل شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش مقابل آرسنال در استمفوردبریج در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس گفت: ۲۰ شوت به سمت دروازه آرسنال زدیم و موقعیت‌هایی زیادی هم روی دروازه آنها خلق کردیم، اما نتوانستیم  از آنها استفاده لازم را ببریم.  

وی ادامه داد: باید در مقاطع پایانی بازی دقت بیشتری در زدن ضربات آخر می‌کردیم و بازی هجومی‌تری را ارائه می‌دادیم. به هر حال وقتی در گلزنی ناکام هستید، باید خوش‌‌شانس باشید که در مقابل دروازه‌تان باز نشود.

کونته تصریح کرد: پس از بازی با نوریچ این دومین تساوی بدون گل متوالی ما بود. باید سعی کنیم عملکردمان را از طریق تمرینات بهبود ببخشیم. صادقانه باید بگویم که اگر تیم‌تان موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق می‌کند، اما در گلزنی موفق نیست، باید نگران بود. ما در هر بازی موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم.

سرمربی ایتالیایی چلسی تأکید کرد: این فصل کمی بد‌شانس بوده‌ و از موقعیت‌های خود به نحو احسن استفاده نکرده‌ایم. روی سخنم فقط با مهاجمان نیست چون کریستنسن (مدافع چلسی) هم دو موقعیت فوق‌العاده نصیبش شد، اما از آن استفاده نکرد.

«تمامی بازیکنان ما باید پیشرفت داشته باشد و این تنها به مهاجمان و هافبک‌ها مربوط نمی‌شود»، کونته ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: وقتی موقعیت نصیب‌تان می‌شود به خصوص در این بازی‌ها باید آن را تبدیل به گل کنید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار