شوشتری: حضور در لیگ ووشوی چین تجربه ارزشمندی است

بانوی ووشوکار ایران با تاکید بر اینکه حضور در لیگ چین تجربه ارزشمندی است، گفت: راه زیادی برای رسیدن به آرزوهایم در ووشو پیش‌رو دارم.

کیمیا شوشتری که همراه با الهه منصوریان و سهیلا منصوریان در لیگ ووشوی بانوان چین مبارزه می‌کند و موفق شد در اولین مسابقه خود به برتری دست یابد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ، اظهار داشت: با تلاش‌های الهه منصوریان شرایط حضورم در لیگ برتر چین فراهم شد. برای من که یک سانداکار جوان هستم، حضور در این رقابت‌های سطح بالا بسیار مفید است و تجربیاتم را افزایش می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ووشوکاران چین قدرتمند و صاحب سبک هستند، عنوان کرد: مبارزه با آنها برایم درس‌های زیادی دارد تا بتوانم روز به روز پیشرفت کنم.

شوشتری با اشاره به اینکه پیش از آغاز لیگ چین حدود دو ماه در این کشور تمرینات آماده سازی را دنبال می‌کرد، افزود: چیزی از چینی‌ها کم نداریم و خودباوری کمک زیادی برای رسیدن به موفقیت ما خواهد داشت.

سانداکار جوان ایران با بیان اینکه از لحاظ بدنی در بهترین شرایط است، گفت: در مبارزه‌ای که انجام دادم مقداری استرس داشتم که با کمک کادر فنی و خواهران منصوریان به پیروزی رسیدم. از این برد خوشحالم چراکه تیم «چانگ چونگ» نیاز مبرمی به پیروزی من داشت.

وی در پایان گفت: راه زیادی برای رسیدن به اهداف و آرزوهایم در ووشو دارم و حضور در لیگ چین کمک زیادی در این مسیر سخت به من خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار