شاه‌علیدوست: ۳۳۰ میلیون به باشگاه سایپا تخفیف دادم

کاپیتان تیم فوتبال سایپا مدعی شد در سال‌های گذشته برای امضای قرارداد به مسئولان این باشگاه مبلغ ۳۳۰ میلیون تومان تخفیف داده است.

روزبه شاه‌علیدوست در مورد مشکلات مالی سایپا به خبرنگار ورزشی گفت: آقای درویش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه در تلاش است تا این مشکلات برطرف شود، ولی به‌هرحال این موضوع مهم است که او از طرف کارخانه حمایت شود. باشگاه سایپا زیر نظر کارخانه اداره می‌شود و ما توقع داریم که هرچه زودتر باشگاه ما به تعهداتش در خصوص مسائل مالی عمل کند. مشکلات مالی تا حدودی تمرکز بازیکنان را به‌هم ریخته و این موضوع ممکن است به ضرر باشگاه تمام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر از باشگاه سایپا طلب دارد، خاطر نشان کرد: من بابت دو فصل پیش به اندازه ۳۵ درصد از مبلغ قراردادم را طلب دارم و بابت فصل گذشته هم ۵۰ درصد از مطالباتم مانده است که البته ۲۰ درصد ما را جریمه  کردند. من به‌عنوان بازیکن قدیمی و کاپیتان سایپا همیشه در ابتدای فصل تلاش کردم تا کاری را انجام دهم که به سود باشگاه باشد و حالا کمترین توقع من این است که سایپا به تعهداتش عمل کند.

هافبک تیم فوتبال سایپا همچنین تصریح کرد: در دو سال اخیر ۳۳۰ میلیون به سایپا تخفیف داده و قراردادم را کم کردم. در سال‌های گذشته هم گاهی پیش آمد که اصلاً مبلغ قراردادم را اضافه نکردم.

شاه‌علیدوست همچنین در خصوص دیدار با استقلال در هفته نوزدهم گفت:‌ استقلال اوج گرفته است و ما قطعا  بازی سختی در پیش خواهیم داشت. با این حال هدفی جز برد نداریم و امیدوارم به چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار