پیروانی: برانکو عاشق پرسپولیس است و پرسپولیسی‌ها عاشق او

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از تمدید قرارداد مربی کروات این تیم ابراز خوشحالی کرد و او را عاشق پرسپولیس دانست.

، افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: به نظرم یکی از بهترین اتفاقاتی که در این مقطع می‌توانست برای پرسپولیس روی بدهد، امضای قرارداد جدید توسط آقای ایوانکوویچ بود که تقریباً همه هواداران نیز خواهان آن بودند. خوشحالم که هواداران با شنیدن این خبر، شاد خواهند شد.

وی ادامه داد: آقای برانکو مربی است که هواداران از صمیم قلب او را دوست دارند. برانکو عاشق پرسپولیس است و پرسپولیسی‌ها هم عاشق او. او با حضور خود، فقط در پرسپولیس تحول ایجاد نکرد، بلکه تمام فوتبال ایران و لیگ برتر متأثر از حرکتی شده است که پرسپولیس ایجاد کرد. اقدام امروز نه تنها تلاش برای ادامه موفقیت‌های پرسپولیس است که به ادامه این حرکت نو در فوتبال ایران کمک خواهد کرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس به امید خدا امسال هم قهرمان خواهد بود. البته این عنوان می‌توانست سومین قهرمانی پیاپی پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا باشد و صد البته نگاه همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس به افتخارات بیشتر است.

پیروانی تصریح کرد: امروز گام بزرگی برای ادامه رشد و توسعه پرسپولیس برداشته شد، ولی در نهایت تنها عامل تضمین‌کننده، حمایت تمام قد بهترین هواداران دنیا از باشگاه و تیم پرسپولیس است. پس باید به امید قهرمانی‌های بیشتر برای پرسپولیس پر افتخار دست به دست هم بدهیم و به سهم خود تیم محبوب‌مان را حمایت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار